instagram takipçi hilesi instagram takipçi instagram beğeni hilesi


Kategoriler


Sayfalar

Yüz Yogası

Yüz kırışıklıkları ve sarkmaları kadınların en korkulu rüyası. Yaşlılık belirtisi olarak gösterilen kırışıklar, bazen cildin yapısı itibariyle erken yaşta da ortaya çıkabiliyor. Kırışıkları azaltmak için cilt bakım ürünleri ya da botoks tercih ediliyor. Cilt bakım ürünleri kısa vadede etki gösterirken, botoks daha hızlı bir etki gösterebiliyor. Acılı ve sorunlu bir yöntem olan botoks, bazı kişilerde olumsuz etkiler yaratabiliyor. Hal böyle olunca da çoğu kişi için botoks yaptırmak en uzak çare olarak kalıyor. Acılı olmasının yanı sıra pahallı da! Yaklaşık 4-5 yıldır ülkemizde hızla varlığını geliştiren bir yöntem var.

Yüz Yogası Bu yöntem doğru ve zamanında kullanılışı ile yüzdeki kırışıklıkları ve sarkmaları en aza indiriyor ya da ortadan yok ediyor. Kasları harekete geçiren bu yöntem etkisini çok çabuk gösteriyor. Yüzlerdeki kırışıkların yanı sıra dilimize "gıdık" olarak yerleşen boyun çevresinde de kırışıklıklar ve sarkmalar olabiliyor. Bu yöntem ile onları da ortadan kaldırmak mümkün! Bu yöntemi uzmanlar eşliğinde uygulayabileceğiniz gibi, evde kendi imkanlarınızla da alıştırmalar yapabilir ve cildinizi sıklaştırabilirsiniz. En çok kullanılan teknik ise kaşık yöntemi.


Yüz Yogası
Yüz Yogası

Yüz yogasında kaşık yöntemi Bu yöntemde, üst dudağınızı kaşığın ucuna koyun. Alt dudak ise biraz daha ilerisine. Daha sonra kaşığı ağzınızla yukarı doğru kaldırın. Kaşığı aşağıya doğru indirmeden 2-3 saniye kadar havada tutun. Bu yöntem ile boyun, yüz ve dudak çevresinde bulunan kaslara harekete geçerek sıklaşacak ve kırışıklar engellenecektir. Yüz yogasında kullanılan diğer yöntemler;

  • Göz çevresindeki kırışıklıkları yok etme yöntemi
  • Kaş kenarlarındaki kırışıkları yok etme yöntemi
  • Dudakların çevresindeki kırışıklıkları yok etme yöntemi
  • Alındaki kırışıklıkları yok etme yöntemi

Yüz yogası ne kadar sürede etkisini gösterir? Yöntemin kişilerdeki etki süresi farklılık göstermektedir. Bu tamamen cildin yapısı, beslenme biçimi, uyku düzeni gibi konular nedeniyle kişiden kişiye etkisi değişebilir. Genellikle 4-6 seansta kırışıklıklar yok olmuş olur.
Yazar Hakkında

mustafa

Yüz Yogası Bu yöntem doğru ve zamanında kullanılışı ile yüzdeki kırışıklıkları ve sarkmaları en aza indiriyor ya da ortadan yok ediyor. Kasları harekete geçiren bu yöntem etkisini çok çabuk gösteriyor. Yüzlerdeki kırışıkların yanı sıra dilimize "gıdık" olarak yerleşen boyun çevresinde de kırışıklıklar ve sarkmalar olabiliyor. Bu yöntem ile onları da ortadan kaldırmak mümkün! Bu yöntemi uzmanlar eşliğinde uygulayabileceğiniz gibi, evde kendi imkanlarınızla da alıştırmalar yapabilir ve cildinizi sıklaştırabilirsiniz. En çok kullanılan teknik ise kaşık yöntemi.


Yorumlar


No comments yet! Be the first:

Your Response


Ücretsiz Makale Paylaş agar io oyna agar io pvp silkroad pvp serverler silkroad 110 cap serverler Film Seyret Game of Thrones izle yabancı dizi izle

Çok Okunanlar - Tüm Kategoriler