instagram takipçi hilesi instagram takipçi instagram beğeni hilesi


Kategoriler


Sayfalar

Golden Rose Rıch Color Oje

Golden Rose Ojeler

Bugün sizlere son zamanlar da sürekli kullandığım Golden Rose ojelerimden bahsetmek istiyorum. Gratis'te ki indirimden zorla da olsa bir şeyler alabildim. Ben gittiğim de raflar bomboştu. 

Hepimiz bu indirimimi bekliyorduk merak ettim doğrusu :) Gelelim benim güzel renkli ojelerime. Oje bölümünün önüne geçer geçmez Golden Rose Rıch Color 106 numarayı görür görmez vuruldum.


Aranız da mor tonların da oje sevenlere seslenmek istiyorum bu ojeyi alın. Gerçekten pişman olmayacaksınız. Mor tonun içerisin de mavi tonlarına kaçan mor sim parçacıkları var. İnanılmaz şık duruyor. 

Golden Rose Rıch Color
Golden Rose Rıch Color 106

İnanın daha önce böyle güzel mor tonlu ojeye rastlamadım. İki kutudan fazla ojem vardır. morun her tonu vardır ama bu nasıl yokmuş iyi ki de almışım. Fiyatı indirimli olarak 2.95 tl idi. 

Gelelim kısa süre önce aldığım Golden Rose Color Expert 06 rengine. Sütlü kahve tonlarını çok sevmeme rağmen bir türlü bulamıyordum. Bu rengi görünce tamam benim olmalı dedim. 

Golden Rose Color Expert 06
Golden Rose Color Expert 06 

Önce mor ojeyi sürdüğüm için diğer ojeleri denemeyecektim fakat almak isteyenler için tekrar çıkarıp diğer renkleri sürdüm. Sağ tarafta gördüğünüz gibi 2 kat sürüldüğün de bu tarz bir tona sahip oluyor. 

Fırçaları eğer aranız da Flormar Up To 7 Days Shine&Color Oje kullananlar varsa onunkisi gibi geniş yapıda. Fiyatı da yanılmıyorsam 2.25 filan olmalıydı. 

Gelelim benim Flormar'da bir türlü istediğim kırmızı rengi elde edemeyişimden dolayı aldığım Golden Rose Color Expert 36 numaraya. İşte istediğim renk ve muhteşem tok kırmızı tonu.

Golden Rose Color Expert
Golden Rose Color Expert 36

Ojeler 3 gün çok rahat kaldı. 2 kat üst üste sürdüm. Ben çok sevdim aldığım renkleri. Eğer Gratis'e yolunuz düşerse mutlaka bu ojelere şans verin. 

Okuduktan sonra kalbinizden gelen ne varsa çekinmeden yazın, zira yazdıklarınız benim için çok kıymetli! Fotoğrafların izinsiz kullanılması yasaktır..
Yazar Hakkında

Gözde

Blogumda sizler için güzellik alışveriş, mutfağım ve kendin yap kategorilerinde hayatınızı kolaylaştıracak küçük tüyolar veriyorum. Kim bilir belki bir gün yazdıklarım mutluluk yedek anahtarınız olur :)


Yorumlar


No comments yet! Be the first:

Your Response


Ücretsiz Makale Paylaş agar io oyna agar io pvp silkroad pvp serverler silkroad 110 cap serverler Film Seyret Game of Thrones izle yabancı dizi izle

Çok Okunanlar - Tüm Kategoriler