instagram takipçi hilesi instagram takipçi instagram beğeni hilesi


Kategoriler


Sayfalar

Gratis'in Bee Beauty El Kremleri

Biri beni durdursun! Yakın da karar verdim el kremi satışı filan yapmaya başlayacağım. Kremlerle filan banyo mu yapsam napsam anca biterler. Ben abartmadan bugün sizlere elimde başka markaların el kremlerinden fazla fazla olmasına rağmen Gratis'in Bee Beauty el kremlerinden bahsetmek istiyorum.

Gratis'in Bee Beauty el kremlerini çok uzun zamandır kullanıyorum. Çantam da Bee Beauty yoksa mutlaka küçük olan kavanoz el kremleri, çantanın arka gözünde bulunur.


Çanta da parfümüm olmasa da bilirim ki el kremim vardır. Sadece el kremi de değil hani şu ele dökünce sıvılaşan el temizleme jelleri varya onları da çok seviyorum taşımazsam olmaz. 

Sizlere blogum da daha önce de Gratis'in Bee Beauty el kreminin vanilyalısından bahsetmiştim. O bitince yerine hem vanilyalı hem de yeşil çaylısından aldım. Bu serinin hepsini kullandım arasından sadece Gül kokulu olanını sevemiyorum, bir kere aldım sonra tercih etmedim. 

Kış ayı için biraz hafif kalan bir el kremi daha yoğun bakım isterseniz başka markaları tercih etmenizi öneririm. Benim ellerim çok kuru veya çatlak olmadığı için ben yaz kış tercih ediyorum.

Gratis Bee Beauty
Gratis Bee Beauty Tüp El Kremi

Hergün krem kullanmayı alışkanlık haline getirdiğiniz de Bee Beauty el kreminden kopmanız zor oluyor :) Yapısı normal el kremlerine oranla daha sulu. Yoğun katı bir kıvamı yok öyle olmasını da seviyorum ele sürmesi daha kolay oluyor. Fiyat açısından da çok uygunlar.

Şu sıra o kadar çok el kremi aldım ki hiç kullanmadıklarımı teyzelerime veya isteyen arkadaşlarıma vermeye başladım. Bazen abartıyorum ama napim Gratis'e girince kendimi tutamıyorum. 

Son zamanlar da dikkatimi çeken bir şey oldu. Gratis'in bu el kremlerini uzun zamandan beri kullandığım için tüp şeklini bir tek burada görüyordum. Şuan Watsons ve birçok kozmetik markasın da el kremlerini tüp şeklinde görmeye başladım. Tasarım olarak seviyorum en azından çanta da rahat taşınıyor. 

Okuduktan sonra kalbinizden gelen ne varsa çekinmeden yazın, zira yazdıklarınız benim için çok kıymetli! Fotoğrafların izinsiz kullanılması yasaktır..
Yazar Hakkında

Gözde

Blogumda sizler için güzellik alışveriş, mutfağım ve kendin yap kategorilerinde hayatınızı kolaylaştıracak küçük tüyolar veriyorum. Kim bilir belki bir gün yazdıklarım mutluluk yedek anahtarınız olur :)


Yorumlar


No comments yet! Be the first:

Your Response


Ücretsiz Makale Paylaş agar io oyna agar io pvp silkroad pvp serverler silkroad 110 cap serverler Film Seyret Game of Thrones izle yabancı dizi izle

Çok Okunanlar - Tüm Kategoriler