instagram takipçi hilesi instagram takipçi instagram beğeni hilesi


Kategoriler


Sayfalar

Avon 8'li Göz Farı Paleti

Avon 8'li Far Paleti

Yaklaşık 4 ay önce Avon'dan 8'li bu far paletini satın aldım. Katalog da çok daha uzun zaman önce görmüştüm fiyatı o zaman pahalı olduğu için almamıştım. Sonra indirim de olduğunu görünce vakit kaybetmeden sipariş vermiştim.

Avon'un krem yapılı farlarını da kullandım kesinlikle bu toz farları krem farlarına göre daha başarılı. 4'lü satılan far paletleri de var onları eskiden kullanmıştım, kalite olarak bu farla eşdeğerler. Şimdi çok istediğim 8'li far paletinden bahsetmek istiyorum sizlere.


Şuan elim de o kadar çok far paleti var ki çok ihtiyacım olmamasına rağmen aklım da kalıcağına gözümün önün de kalsın mantığı ile aldıklarımdan kendisi :)

Daha önce blogum da Wet n Wild Far Paletinden bahsetmiştim. İki palette de birbirine benzeyen 3 tane renk var. Eğer bu tonlar da far paleti arıyorsanız size iki markayı da öneririm.

Avon Kahverengi Far Paleti
Avon 8'li Far Paleti

İlk fotoğraftaki tonlar far paletinin üst kısmındakiler 2.ci fotoğraftakiler alt kısım da bulunan farlar. Üst kısım da bulunan en baştaki şampanya rengi simli far benim en çok kullandığım.

Göz pınarlarıma mutlaka bunu sürüyorum renkli gözlülere bu tonları sürmesini öneririm. Dudak üstü ve bazen de burun üstümü aydınlatması için ilk baştaki tonu kullanıyorum. 

Hardal sarısı olanı sadece bir kere kullandım ve hiç sevmedim keşke başka renk ekleselermiş ne güzel olurmuş hani :) Ya da biz istediğimiz tonları bir araya getirebilsek.

Avon Göz Farı Paleti
Avon Farları

Gelelim alt katmanda ki kahve tonlarına. Ben çok seviyorum kahve tonlarını ilk 3 renk ışıltılı sonda ki mat koyu kahve. İyi ki de mat olanı eklemişler akşam dışarı çıkarken güzel duruyor. 

Elim de bulunan bütün far paletleri gibi Avon göz farı toz olduğu için göz altıma sürerken dökülüyor mecburen temizleyip kapatıcı ile kapatıyorum. Fiyatı indirimli haliyle 20 tl. Size tavsiyem bu tonları seviyorsanız indirime girdiğin de almanız ;) 

Okuduktan sonra kalbinizden gelen ne varsa çekinmeden yazın, zira yazdıklarınız benim için çok kıymetli! Fotoğrafların izinsiz kullanılması yasaktır..
Yazar Hakkında

Gözde

Blogumda sizler için güzellik alışveriş, mutfağım ve kendin yap kategorilerinde hayatınızı kolaylaştıracak küçük tüyolar veriyorum. Kim bilir belki bir gün yazdıklarım mutluluk yedek anahtarınız olur :)


Yorumlar


No comments yet! Be the first:

Your Response


Ücretsiz Makale Paylaş agar io oyna agar io pvp silkroad pvp serverler silkroad 110 cap serverler Film Seyret Game of Thrones izle yabancı dizi izle

Çok Okunanlar - Tüm Kategoriler