instagram takipçi hilesi instagram takipçi instagram beğeni hilesi


Kategoriler


Sayfalar

Madame Coco Alışverişim

madame coco fincan takımı


Her ne kadar Madame Coco'dan alışveriş yapmayacağım desem de bu kupaları almak için beni baya peşinden koşturdular. Tam internet de indirimi görüyorum mağazaya koşuyorum hooop her şey bitmiş tükenmiş. 

Normal de 3'lü olarak satılan kupalarını almak istemiştim hangi mağazasına gittiysem bittiğini söylediler. En son alışveriş merkezinde 6'lı çay setini gördüm. Alsam mı almasam mı diye kararsızlık yaşadım ve almadan çıktım.


İnternette de satışı yapılıyor lakin duydunuz mu bilmiyorum, gönderdiklerin de çok sıkıntı çıkıyor. Birçok kişi bu durumdan şikayetçi. Bende en iyisi gözümle görüp almak dedim. 

Geçtiğimiz günler de Annem Madame Coco'nun önünden geçerken bu kupaları çok istediğimi bildiği için her tarafı talan etmiş ve bulmuş :) Benim istediğim kupalardan kalmayınca mecburen 6'lı çay setinden almış.

madame coco seramik kupalar
madame coco fincan seti

Bu duruma hiç itirazım yok oysa ki. Normal de indirimli haliyle 45 tl'ye satılırken biz 30 tl ödeyerek satın almış olduk. Sanırım her yerde fiyatı fark ediyor. Hangi mağazasın da sorsam farklı fiyat söylüyorlar. 

6 adet çay fincanı ve tabakları ile beraber demir asacağı da içerisinde yer alıyor. Neden bu kupaların peşin de koştuğumu merak edenler için dışı bu şekilde örgü deseni gibi gelen kupaları çok seviyorum ve her yerde de bulamıyorum. Almak isterseniz Madame Coco'dan rahatlıkla bulabilirsiniz. 

madame coco peeling
madame coco elmalı peeling

Gelelim benim yaklaşık 1 ay önce aldığım Madame Coco peelinge. Elmalı bu yüz peelingi 4.50 tl fiyata sahip. Ücretini öğrenirken bir dövülmediğim kaldı orası ayrı. 

Peeling başarılı değil yüzümü çok fazla kuruttu, yağlı cilde sahip olanlar sevebilir diye düşünüyorum. Bir daha alır mıyım, hayır. Sadece kokusu çok güzel elma sevenler mutlaka kokusunu sevecektir. 

Okuduktan sonra kalbinizden gelen ne varsa çekinmeden yazın, zira yazdıklarınız benim için çok kıymetli! Fotoğrafların izinsiz kullanılması yasaktır..
Yazar Hakkında

Gözde

Blogumda sizler için güzellik alışveriş, mutfağım ve kendin yap kategorilerinde hayatınızı kolaylaştıracak küçük tüyolar veriyorum. Kim bilir belki bir gün yazdıklarım mutluluk yedek anahtarınız olur :)


Yorumlar


No comments yet! Be the first:

Your Response


Ücretsiz Makale Paylaş agar io oyna agar io pvp silkroad pvp serverler silkroad 110 cap serverler Film Seyret Game of Thrones izle yabancı dizi izle

Çok Okunanlar - Tüm Kategoriler