instagram takipçi hilesi instagram takipçi instagram beğeni hilesi


Kategoriler


Sayfalar

Flormar 233 Numaralı Kırmızı Dudak Kalemi

Flormar kırmızı dudak kalemi

Geçtiğimiz günlerde Gratis'te indirim olduğunu görünce bende hemen attım kendimi mağazaya. Bu sefer çok fazla istediğim şeyler bulamadım ne yazık ki. Uzun süredir yeni bir dudak kalemi almak istiyorum bari ona bakayım dedim.

Flormar'ın dudak kalemlerini daha önce kullandığım ve sevdiğim için hemen karıştırmaya başladım. Aklım da hiç kırmızı dudak kalemi almak vallahi yoktu. Youtube'den çok fazla güzellik kanalı izliyorum.


Didem Soydan çok beğendiğim bir manken ve oyuncudur. Kısa zaman önce de Youtube kanalı açtı. Bende sıkı bir takipçisiyim. Orada dudak kalemi nasıl sürülür / kırmızı isimli videosunu izlemiştim. 

Bugüne kadar kırmızı ruj çok fazla kullanmadım. Biraz cesaret işi ama ben daha koyu pembe kırmızıya kaçan tonları kullanmıştım. Didem Soydan'da kırmızı rujun duruşunu çok beğenince dayamadım, Flormar'ın 233 Numaralı Dudak Kalemini satın aldım. 

kırmızı dudak kalemi
Flormar Waterproof Lipliner 233

15 günden fazla oldu alalı ama ben hayla kullanmadım :) Bugün ilk kez sizler için denedim. Normalde dudak kalemi kullandığım da kenarlarını pudralarım, zamanım fazla yoktu yamuk yumuk sürdüm kusura bıkmayın :)) Tonunu görmenizi istedim. Fiyatı 4.90 tl.

Gelelim Gratis'te benim en çok sevdiğim indirimlerin bulunduğu standa. Oranın başında bie 3-5 saat takılabilirim. Hepsini kucaklayıp kasaya gidesim geliyor. Garnier ürünlerini çok severek kullanan birisiyim.

Sizlere daha önce de Garnier'in Yeşil Çay Arındırıcı Özleri olan Arındırıcı Temizleme Jelini çok severek kullandığımı blog da yazmıştım. Bu defa 1 t tl'ye Garnier'in Saf & Temiz Arındırıcı Temizleme Jelini aldım.

Arındırıcı Temizleme Jeli
Garnier Saf & Temiz Neem

Ürün normal ve karma ciltler için. Bu ürünü çok merak ediyordum hazır numunesi gibi denemelik boyunu görünce hemen aldım. Ah neden almam ki 3-5 tane daha. Arındırıcı Temizleme Jelim bittiğin de ilk işim Garnier Saf & Temiz Neem olanı almak olacak. 

Okuduktan sonra kalbinizden gelen ne varsa çekinmeden yazın, zira yazdıklarınız benim için çok kıymetli! Fotoğrafların izinsiz kullanılması yasaktır..
Yazar Hakkında

Gözde

Blogumda sizler için güzellik alışveriş, mutfağım ve kendin yap kategorilerinde hayatınızı kolaylaştıracak küçük tüyolar veriyorum. Kim bilir belki bir gün yazdıklarım mutluluk yedek anahtarınız olur :)


Yorumlar


No comments yet! Be the first:

Your Response


Ücretsiz Makale Paylaş agar io oyna agar io pvp silkroad pvp serverler silkroad 110 cap serverler Film Seyret Game of Thrones izle yabancı dizi izle

Çok Okunanlar - Tüm Kategoriler