instagram takipçi hilesi instagram takipçi instagram beğeni hilesi


Kategoriler


Sayfalar

Unutulmaz Bir Film: Ghajini

Ghajini filmi izle

Bugün farkettim ki bloguma uzun süredir film önerisin de bulunmamışım. Günlük hayatın koşuşturmacası derken ya akşamları yabancı dizileri izlemeye fırsat buluyorum ya da pazar akşamları yatmadan önce bir tane film izleyebiliyorum. 

Şu sıralar aman aman beğendiğim bir film olmadı. Ben de sizlere iki sene önce izlediğim ama hiç unutamadığım Ghajini filminden bahsetmek istiyorum. Son yıllarda çok fazla Hint filmi izliyorum. Her şeyin sebebi sanırım ablam :)


Bana ilk olarak Aamir Khan'ın 3 idiots filmini izlettirdi ve her şey çorap söküğü gibi gelmeye başladı. Ardı ardına Ghajini, Fanaa, Talaash, PKTaare Zameen Par ve daha sayamadığım birkaç tane daha filmini izledim. Ben bu adamın hem oyunculuğunu hem de filmlerinin konusunu seviyorum. 

Bugün ise sizlere Ghajini filminden bahsetmek istedim. Aranızda izleyenler varsa benim kadar etkilenen kişiye sesleniyorum burdan, mutlaka yorum bırak sonra bana abartıyosun demesinler ;) 

Ghajini filmi replikleri
Ghajini filmi Kalpana

İzlemeyenler için ise hemen napıyoruz, bu filmi not alıyoruz ve müsait bir zaman dilimin de google amcaya filmi çabuk aç diyoruz. Sonra internet hızınız düştüğün de çağrı merkezini arayıp benim gibi saydırabilirsiniz. Bir tanecik filme nasıl hız düşürürsünüz siz kafayı mı yediniz, neyse bu konuya sonra değinirim.

Film başladığınız da sizler de benim gibi mutlu mesut izlemeye başlayacaksınız. Hatta başrolda ki kızımız Kalpana'yı çok seveceksiniz. Çünkü o tam bir yardım meleği. Başına ne gelecekse de o kalbinin güzelliğinden gelecek. Kalpana bir reklam şirketin de oyuncu olarak çalışır. 

Ghajini filmi replikleri
Ghajini filmi ayak izi

Oynadığı reklamlar da onunla ilgilenilmez. Birgün GSM şirketi sahibi olan Sanjay ve Kalpana'nın yolu kesişir. İşte o an Kalpana'nın Sanjay'in karşısın da kendinden bahsedişine kıkır kıkır gülebilirsiniz.

Sanjay, Kalpana ile tanışmadan önce onun engelli kız çocuklarına yardım ettiğini görür. Bu olay onun Kalpana'dan etkilenmesini sağlar. Kalpana onu Sachin olarak bilmektedir. Sanjay gerçek ismini Kalpana'ya söylemez çünkü Kalpana'nın kendisini meşhur biri olarak değil de sıradan biri olarak sevmesini ister.Olay onların mutlu mesut tanışma süreçleri ile devam ediyor derken Kalpana'nın başına gelenler falan filan Sanjay'ın hafızasını yitirmesiyele beraber Kalpana'nın intikamını nasıl aldığını göreceksiniz.

Çok anlatmak istemiyorum işin büyüsü kaçıcak. Film de en çok beğendiğim sahne eve girerken ayak izlerini kalıba basmaları olmuştu.Yazar Hakkında

Gözde

Blogumda sizler için güzellik alışveriş, mutfağım ve kendin yap kategorilerinde hayatınızı kolaylaştıracak küçük tüyolar veriyorum. Kim bilir belki bir gün yazdıklarım mutluluk yedek anahtarınız olur :)

gozdeninevinden.blogspot.com.tr


Yorumlar


No comments yet! Be the first:

Your Response


Ücretsiz Makale Paylaş agar io oyna agar io pvp silkroad pvp serverler silkroad 110 cap serverler Film Seyret Game of Thrones izle yabancı dizi izle

Çok Okunanlar - Tüm Kategoriler