instagram takipçi hilesi instagram takipçi instagram beğeni hilesi


Kategoriler


Sayfalar

Braun Satin Hair 5 Saç Kurutma Makinesi İncelemesi

Braun Saç Kurutma Makinesi

Yeni aldığım Braun markasının saç kurutma makinesinden bahsetmek istiyorum sizlere. Daha önce Arzum ve Philips markasının saç kurutma makinelerini kullandım. Genellikle yaşadığım sorun saçımı çok fazla elektriklendirmeleri ve düşük watt gücüne sahip olmalarıydı. 

Bu sefer şansımı Braun Satin Hair 5 saç kurutma makinesinden yana kullanmak istedim. Bu saç kurutma makinesini alma nedenlerimden birisi de yedek saç şekillendirme başlığıydı.


Ben internetten araştırdıktan sonra AVM'den 199 tl ödeyerek satın aldım. Bu tarz elektronik ürünleri nedense internetten alırken korkuyorum. Nedeni ise kargonun ürünü yıpratarak getirmesinden korktuğum için. Tecbüre ile bu durum sabittir. 

Braun Saç Kurutma Makinesi
Braun Satin Hair Saç Kurutma Makinesi

Gelelim ürünün incelemesine benim en çok beğendiğim özelliği saçımı çok daha hızlı kurutması oldu. 2500 watt güce sahip olduğu için saçımı kurutmak için 10 dakika uğraşmak zorunda kalmıyorum. Artık saçımı 4-5 dakika içinde kurutmuş oluyorum. 

Saçlarınızı daha volümlü göstermek isterseniz kafanızı aşağıya doğru tutun ve saçlarınızı kuruturken makineyi diplerine doğru tutun. Kafanızı kaldırdığınız da kapkabarık bir saç göreceksiniz :) İnce telli olanlar yaşadı diyebilirim. 

Bunun dışın da ikinci tercih etme nedenim difüzör başlığı dediğimiz ek başlığının bulunmasıydı. Saçlarınız hafif nemli iken saç köpünü kullanın ve saçlarınızı o başlığın içerisine bir tutam alarak aşağıdan yukarıya doğru çıkarak tutun. Birkaç dakika bekledikten sonra saçlarınız dalgalı dalgalı oluyor.

Braun Satin Hair 5 PowerPerfection Saç kurutma makinesi
Braun Satin Hair 5 Saç Kurutma Makinesi

Bu başlığı daha önce de kullanıp memnun kalmıştım. İyonizer fonksiyonu sayesinde saçlarınızın elektriklenmesini azaltıyor. O üstteki küçük saçlar cadı kazanı gibi pörtlemiyor. Diğer özellikleri ise her makine de bulunan 3 tane ısı derecesi ve 2 hız ayarı. Ayrıyetten soğuk üfleme özelliği de var. 

Ürün ağır değil gayet hafif ve kullanımı rahat. Philips markasının saç kurutma makineleri ağır olduğu için kuruturken sıkıntı yaratabiliyor. Eğer aranız da saç kurutma makinesi alıcaklar varsa bu ürüne de göz atabilir ;)

Okuduktan sonra kalbinizden gelen ne varsa çekinmeden yazın, zira yazıklarınız benim için çok kıymetli! Her güzel yorum veya olumlu eleştiri benim için ayrı bir yere sahiptir :) Fotoğrafların izinsiz kullanılması yasaktır..
Yazar Hakkında

Gözde

Blogumda sizler için güzellik alışveriş, mutfağım ve kendin yap kategorilerinde hayatınızı kolaylaştıracak küçük tüyolar veriyorum. Kim bilir belki bir gün yazdıklarım mutluluk yedek anahtarınız olur :)

gozdeninevinden.blogspot.com.tr


Yorumlar


No comments yet! Be the first:

Your Response


Ücretsiz Makale Paylaş agar io oyna agar io pvp silkroad pvp serverler silkroad 110 cap serverler Film Seyret Game of Thrones izle yabancı dizi izle

Çok Okunanlar - Tüm Kategoriler