instagram takipçi hilesi instagram takipçi instagram beğeni hilesi


Kategoriler


Sayfalar

DonanımNotu Sizlerin Desteğiyle Büyüyor

Merhabalar

DonanımNotu, sizleri doğru ve abartısız teknoloji gündemi ile karşılıyor.

Birçok teknoloji site ve bloğunun dışında samimi ve sonuca odaklı teknolojiyi anlatarak kafanızı karıştırmıyor.

Bizler senelerdir bir yük misali taşıdığımız ve her geçen gün daha da artıp büyüyen, gelişen teknoloji gündemini sizlerle paylaşarak uygun bir seyir oluşturduğumuzu düşünüyoruz.

DonanımNotu nam’ı değer Teknoloji Hamalı;

Slogandan’da anlaşıldığı gibi bizler bu teknoloji yükünü sırtımızdan hafifletmiyor sizlerle de paylaşarak bir güç dengesi oluşturmak istiyoruz.Logomuzdaki eşek bunun bir mizansel bir çizimidir.
DonanımNotu; sizlere okuduğunuzu anlayacağınız ve görselliğiyle keyif alacağınız bir teknoloji sitesi olma yolunda ilerlemektedir.

Bizle Yazmak İçin;

Özgün haber ve teknolojinin herhangi bir dalında bilgili olduğuna inanan herkesi Donanım Notu Ailesine katılmaları için bekliyoruz. (Düğün davetiyeleri gibi olsa da mazur görün ) Bu ailenin bir ferdi olmak ve ileride hazırlanacak olan pastamızın dilimlerinden pay edinmek istiyorsanız bize www.donanimnotu.com'dan iletişim'e geçerek ulaşabilirsiniz.


Bizlere vermiş olduğunuz destek için şimdiden teşekkür eder, iyi ve mutlu teknolojik seyirler dileriz.

www.donanimnotu.com

Saygıyla ve sevgiyle
Donanım Notu Ailesi
Yazar Hakkında

Donanimnotu

Sırtında laptobu ile yıllar yılı teknoloji hamallığı yapan yazar, sırtındaki bu yükü sizlerle paylaşmak için kurduğu ağda mutlu mesuttur.


Yorumlar


No comments yet! Be the first:

Your Response


Ücretsiz Makale Paylaş agar io oyna agar io pvp silkroad pvp serverler silkroad 110 cap serverler Film Seyret Game of Thrones izle yabancı dizi izle

Çok Okunanlar - Tüm Kategoriler