instagram takipçi hilesi instagram takipçi instagram beğeni hilesi


Kategoriler


Sayfalar

Flormar Metallic Eye Shadow Far A004

Flormar Metallic Eye Shadow Far


Bugün sizlere çok fazla memnun kalamadığım bir üründen bahsetmek istiyorum. Aslında ben bu ürünü geçtiğimiz Kasım ayında aldım. Bir kere kullandıktan sonra beğenmediğim için sonrasın da kullanmayı tercih etmedim.

Bu yazıyı yazmak için de uzun süre düşündüm artık yazmaya karar verdim. Flormar'ın ürünlerini çok severek kullanan birisiyim. Blogumda da sıkça ürün incelemelerine rastlayabilirsiniz. 

Flormar Metallic Eye Shadow A004 Copper rengini internetten sipariş vererek satın aldım. Fiyatı 5 tl. Tekli göz farları Flormar'da çok pahalı değil normalde de. Daha önce sizlere Puffy Eye Shadow serisinden ne kadar memnun kalarak kullandığımı aktarmıştım.


Nerde onun kremsi yapısı nerede bu far diyorum. Öncelikle rengi çok güzel buna hiçbir sözüm yok lakin anın da uçuyor. İki saat geçmeden far göz kapağımdan gitmişti. Üstelik 2-3 kat üzerinden geçmeme rağmen.

Flormar Metallic Eye Shadow
Flormar Metallic Eye Shadow Far A004

Yapı olarak Puffy Eye Shadow kremsi yapısı ile sürdükçe sürme hissiyatı getirirken, Metallic Eye Shadow serisi ise gün boyu yanında 'beni taşıyacaksın tamam mı' diyerek bas bas bağırıyor. 

Bende bu tonlar da far rengi fazla olduğu için çok üzülmedim. Aranız da kahverenginin bu güzel tonunu isteyenler varsa diğer serilerine baksın derim. Bu arada sedef oranı da için de fazla olduğu için bana yoğun geldi.

Eye Shadow A004 Copper
Flormar Metallic Copper Eye Shadow #A004

Yazın bronzlaştıktan sonra aranız da benim gibi renkli gözlüler varsa toprak tonları enfes duruyor. Ay ya da ben mi öyle düşünüyorum. Gerçi kimse de güzel olmuş demedi. Kendi kendime karar verdim ben bu duruma :) Şimdi de kendi kendime konuştum siz bu parağrafı atlayın geçin.

Bir de geçtiğimiz sene Avon'un Colortrend serisinden 'Gold Star' isimli bu tekli farı almıştım. Yazın o kadar çok kullandım ki yapısı gerçekten çok güzel toz şekil de siz fırçayı içine batırdıktan sonra fazlalığını atıp kullanabilirsiniz.

Avon Colortrend Far
Avon Clortrend Gold Star Far

Ben Flormar'ı teyzeme hediye ettim bile bu satırları yazarken. Flormar'ın diğer serilerini severek kullanmaya devam ama Metallic Eye Shadow serisine güle güle diyorum :)

Okuduktan sonra kalbinizden gelen ne varsa çekinmeden yazın, zira yazdıklarınız benim için çok kıymetli! Fotoğrafların izinsiz kullanılması yasaktır..
Yazar Hakkında

Gözde

Blogumda sizler için güzellik alışveriş, mutfağım ve kendin yap kategorilerinde hayatınızı kolaylaştıracak küçük tüyolar veriyorum. Kim bilir belki bir gün yazdıklarım mutluluk yedek anahtarınız olur :)

gozdeninevinden.blogspot.com.tr


Yorumlar


No comments yet! Be the first:

Your Response


Ücretsiz Makale Paylaş agar io oyna agar io pvp silkroad pvp serverler silkroad 110 cap serverler Film Seyret Game of Thrones izle yabancı dizi izle

Çok Okunanlar - Tüm Kategoriler