instagram takipçi hilesi instagram takipçi instagram beğeni hilesi


Kategoriler


Sayfalar

Loreal Elseve Mucizevi Yağ Deneyimim

Loreal Elseve Mucizevi Yağ Deneyimim

Herkese Merhaba.. Yaz ayından beri kullanmaya başladığım ve favori ürünüm haline gelen Loreal Paris Elseve Mucizevi Yağ hakkında sizlere kullanarak edindiğim bilgileri vermek istiyorum.

Öncelikle yazıya başlamadan şunu belirtmek istiyorum çeşitli markaların argan yağları ve saç açıcılarını kullandım. Her birine ayrı ayrı para ödemek yerine size kesinlikle hem fiyat hem de kalite açısından Loreal Paris Elseve Mucizevi Yağı şiddetle tavsiye ediyorum. 


Bu ürünü neden bu kadar sevdiğim anlatmak gerekirse benim saçlarım uzun ve ekstra bakım isteyen bir saç. Duş esnasında saçlarıma mutlaka bakım kremi kullanıyorum, sonrasında taramak için saç açıcı, argan yağı derken ürünleri kullan kullan bitmiyordu. 

Bu ürünü ablamın saçları boyalı olduğu için çok uzun süre o kullandı. Her defasında Gözde bir kere dene bak çok seviceksin dedi. Saç uçlarım kuru ve sert olduğu için yazın denizden sonra çok sıkıntı yaşadım ve tamam diyerek kullandım. Kokusu, saçımı yumuşak yapması ve anında tarayabilmem daha birçok özelliği sayesinde bende Loreal Paris Elseve Mucizevi Yağ'a geçiş yapmış bulundum.

Yaklaşık iki gün önce yenisini aldım Gratiste 9,90 tl'ye düşmüştü fiyatı. Bu benim ikinci şişem olacak. Faydasını ne şekilde gördün derseniz saç uçlarım boyalı ister istemez daha karışık ve banyodan sonra çok dökülüyodu özellikle tarama aşamasında. Duştan sonra elime 3 ponpacık sıkıyorum ve uç kısımlarından başlayarak saç dibime kadar yediriyorum. 

Saçınızı tararken anında açılıyor adeta tarak saçınızdan kayıyor. Saç dökülmemi azalttı, uçlarına bakım yaptı ve en önemlisi o kuru çıtır çıtır görüntü yerine daha sağlıklı bir saç geldi. Saçları ağırlaştırmadan besleyen bir yağ ve her saç tipi için uygundur. Ben kırmızı kapaklısını hiç denemedim fotoğrafta da gördüğünüz gibi kahverengi renkte olanı kullanıyorum. 

Ürünün kokusu çok güzel beni cezbeden en güzel yanlarından birisi de bu, kötü kokan ürünleri kullamıyorum. İçeriğindeki 6 değerli çiçek özleri yağı ile saçı ağırlaştırmadan besliyor. İsterseniz şampuan kullanmadan önce ya da benim gibi saçınızı taramadan önce bakım yağını kullanabilirsiniz.

Bazı zamanlarda dışarıya çıkmadan öncede 2 kere elime damlatıp uçlarına iyice yediriyorum bu şekilde yine parlak bir görüntü veriyor. Parlak dediğim anda gözünüze kalıp gibi gelen sanki saç jölesi sürmüş gibi parlayan bir saç düşünmeyin. Gayet doğal ve bakımlı gözüken bir saç şekline dönüşüyor. 

Benim ürün hakkında deneyimlerim bu şekilde bu arada internette ürünle ilgili çok fazla yorum yapılmış kimisi çok memnun kalmış kimisi oldukça abartmış. Ben ise fiyatına göre ürünü başarılı buldum. Benim gibi anında reddetmek yerine bir kere deneyin diyorum sonrasında zaten bırakamicaksınız ☺️

@Fotoğrafların izinsiz kullanılması yasaktır.
Yazar Hakkında

Gözde

Blogumda sizler için güzellik alışveriş, mutfağım ve kendin yap kategorilerinde hayatınızı kolaylaştıracak küçük tüyolar veriyorum. Kim bilir belki bir gün yazdıklarım mutluluk yedek anahtarınız olur :)

gozdeninevinden.blogspot.com.tr


Yorumlar


No comments yet! Be the first:

Your Response


Ücretsiz Makale Paylaş agar io oyna agar io pvp silkroad pvp serverler silkroad 110 cap serverler Film Seyret Game of Thrones izle yabancı dizi izle

Çok Okunanlar - Tüm Kategoriler