instagram takipçi hilesi instagram takipçi instagram beğeni hilesi


Kategoriler


Sayfalar

iPhone, iPad servis hizmetleri

iPhone - iPad Teknik Servis.

 

Günümüz teklojisinin bize sunmuş olduğu nimetlerden akıllı mobil dünyanın ürünü iPhone ve iPad kullanıcılarının canını sıkan bir çok sorunu olmuştur. Bu sorunların çözümlerini size sunmaktan mutluluk duyarız.

 

 

Yurtdışından iPhone aldınız ve ülkemizde kullanamadınız.Cihazınız iPhone 6, iPhone 6 PLUS  veya her hangi bir  iPhone cihazınızın sim kilit kırma işlemi konusunda uzman teknik ekibimiz den yardım alabilirsiniz. Cihazlarınız teknik servisimizde istemiş olduğunuz işlem sorunsuz bir şekilde yapılım test edilerek teslim edilmektedir.

 iPhone ve iPad kullanıcılarının başlıca bir diğer sorunu, iPad ve iPhone’lar ın  düşme sonucu ekran ve / veya dokunmatik kırılmasıdır. iPhone Ekranı kırıldı dokunmatik çalışıyor, veya iPad ekranı sağlam dokunmatik çalışmıyor sorunlarınızın da çözümü teknik ekibimiz tarafından iPad , iPhone ekran , dokunmatik değiştirme uygun fiyat ve orijinal iPhone - iPad ekranı ile 1 saat içinde garatili olarak yine uzman teknik ekibimiz tarafından siz çayınızı içene kadar veya Türkiye’nin her yerinden ücretsiz kargo servisimiz ile firmamız bünyesinde yapılmaktadır.   iPhone – iPad’leriniz ile yaşayacağınız tüm İletişim kanallarımız ile dilediğiniz zaman bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Yazar Hakkında

emre

iphoneturkiyeservis.com sitesi yönetici, olarak bu güzel projenin yaygınlaştırması ve geliştirmesine kendisini adamıştır :D


Yorumlar


No comments yet! Be the first:

Your Response


Ücretsiz Makale Paylaş agar io oyna agar io pvp silkroad pvp serverler silkroad 110 cap serverler Film Seyret Game of Thrones izle yabancı dizi izle

Çok Okunanlar - Tüm Kategoriler