instagram takipçi hilesi instagram takipçi instagram beğeni hilesi


Kategoriler


Sayfalar

bayilik veren firmalar 2016

Türkiye'de genç nüfusun genişliği ile potansiyel bir iş politikası yürütülmesi gerekilmelidir. Günümüzde işsizliğin oldukça yüksek olduğu ülkemizde özellikle genç nüfus iş kurmak için yönlendirilmeli ve genç girişimciler devletimiz tarafından teşvik edilmelidir. Tabiki günümüzde pek çok destek paketi olsa da bu asla yeterli olmamaktadır. Özellikle bayilik veren firmalar konusunda henüz bir teşvik ve yapılanma paketi devletimiz tarafından henüz uygulanmadı. Oysa ki, günümüzde devletimiz bayilik veren firmalar tarafından iş kurmak isteyen girişimciler için geniş çaplı bir teşvik paketi hazırlamalıdır. Akp hükümetinin seçim vaadi olarak sunduğu işini kurana 50 Bin Liraya kadar destek paketi bilindiiği gibi kosgeb kredileri tarafından sağlanmaktadır. Girişimciler yani iş kurmak isteyen kişiler önce belli başlı sınavlara tabi tutuluyor, iş kurma sürecinde paket olarak maddi kaynak oluşturuluyor. Tabi ki bu ve buna benzer destek paketlerinin geniş çaplı ve hemen hemen tüm girişimcilere ulaşması için devlet elinden geleni fazlasını yapmalı ve elini cebine atmalıdır. Çünkü bu ülkenin gençliğine yapılan yatırım yine bu ülkeye dönüş sağlayacak ve işsizlik sorunu bir nebze olsun çözülmüş olacaktır. Bayilik veren firmalar ile iş kurma süreci Çoğu girişimci, hali hazırda bayilik veren firamlar ile iş kurma sürecine gitmektedir. Bu durum, herkeste olduğu gibi tüm girişimcilerde geçerlidir. Bayilik veren firmalar ile sıfırdan bir marka oluşturmak ve reklamını yapmış bir marka çatısı altında bulunmak, tabiki de çoğu girişimcinin aklındaki projedir. Reklamını yapmış ve sağlam bir markanın bayiliğini alarak iş kurmak, çoğu zamanlarda olduğu kadarıyla franchise adaylarının bir takım sınav ve tetkikleri atlatması durumuna değinilmiştir. Türkiye'de genç girişimciler için bazı bankalar hizlibayilik.com bayilik veren firmalar ile iş kurmak isteyenler için destek paketleri sunmaktadır. Tabi bunun için bankaların zor belli başlı şartları ve koşulları vardır. Bayilik veren firmalar ile iş kurmak isteyen girişimcilerin bu doğrultuda derinlemesine bir araştırma içerisine gitmeleri, yararlarına olacaktır.
Yazar Hakkında

necati

 Reklamını yapmış ve sağlam bir markanın bayiliğini alarak iş kurmak, çoğu zamanlarda olduğu kadarıyla franchise adaylarının bir takım sınav ve tetkikleri atlatması durumuna değinilmiştir. Türkiye'de genç girişimciler için bazı bankalar bayilik veren firmalar ile iş kurmak isteyenler için destek paketleri sunmaktadır. Tabi bunun için bankaların zor belli başlı şartları ve koşulları vardır. Bayilik veren firmalar ile iş kurmak isteyen girişimcilerin bu doğrultuda derinlemesine bir araştırma içerisine gitmeleri, yararlarına olacaktır.


Yorumlar


No comments yet! Be the first:

Your Response


Ücretsiz Makale Paylaş agar io oyna agar io pvp silkroad pvp serverler silkroad 110 cap serverler Film Seyret Game of Thrones izle yabancı dizi izle

Çok Okunanlar - Tüm Kategoriler