instagram takipçi hilesi instagram takipçi instagram beğeni hilesi


Kategoriler


Sayfalar

Antalya Havalimanı Transferi

            Antalya Havalimanı, Türkiye’nin en çok yolcuya hizmet veren havalimanlarından biridir. Yurtiçi ve yurtdışı birçok yolcunun gelişte ve dönüşte  transfer hizmeti, varsa toplu taşıma ya da taksi kullanmaları gerekmektedir.

            Antalya, Türkiye’nin turizm başkentidir. Bu yüzden her yıl milyonlarca yerli yabancı turisti ağırlamaktadır. Gelen turistlerin %80 uçak ile ulaşım sağlamaktadır. Bu yolcuların birçoğu acentaların full paket tatil hizmetlerinden faydalanarak havalimanına acentaların otobüsleriyle ulaşım sağlamaktadır. Bir kısmı ise özel havalimanı transferi satın alarak çok daha rahat ve kısa sürede ulaşım sağlamaktadır. Bunun dışında shuttle transfer servisleri vardır. Bunlar da kimi zaman sürede sıkıntı yaşatmasa da fiyat olarak çok uygundur. Eğer 1 veya 2 kişiyseniz shuttle transfer önerebilirim. Ama 3 veya fazla kişiyseniz özel transfer daha mantıklı bence.

            Antalya havalimanı transferi hizmetini veren birçok web sitesi vardır. Bunlardan online rezervasyon yaparak araç talep edebliirsiniz. Birçoğu size ücreti araçta ödeme seçeneği de sunmaktadır. Zaten en mantıklısı da budur.

            Antalya Havalimanı’ndan Kemer, Antalya içi, Lara, Kundu, Belek, Side, Manavgat, Alanya ve diğer birçok turizm merkezine transfer hizmeti alabilirsiniz. Aynı şekilde bu bölgelerden havalimanına dönüş transferi de alabilirsiniz. Özel transferlerde sizi kapıdan alır kapıya bırakırlar böylece yollarda sürünme sıkıntısı çekmezsiniz.

            Antalya havalimanı transferi almak için benim önerebileceğim  ve bu sektörde 25-26 yıldır hizmet veren firmanın web sitesi şudur: http://www.antalyaairporttransfer.com/index.asp?secdil=tr

Kendileri işini çok büyük titizlikle yürütüyorlar. Gerek araçların yeni model olması gerek temiz olması ve gerekse personelin güler yüzlülüğü size tam istediğiniz gibi bir servis sağlıyor.
Yazar Hakkında

Ahmet

Antalya'da yaşar. İstanbul'da üniversite okur. Sosyal medya, gelişen teknolojiler ve kişisel gelişim ilgi alanlarından bazılarıdır.


Yorumlar


No comments yet! Be the first:

Your Response


Ücretsiz Makale Paylaş agar io oyna agar io pvp silkroad pvp serverler silkroad 110 cap serverler Film Seyret Game of Thrones izle yabancı dizi izle

Çok Okunanlar - Tüm Kategoriler