instagram takipçi hilesi instagram takipçi instagram beğeni hilesi


Kategoriler


Sayfalar

Tırnaklarınızı patatesle güçlendirin

Biz bayanlar için tırnak bakımı olmazsa olmazlar arasında.. Peki bayanlar tırnaklarınıza patateskullanmayı düşündünüz mü? Hem evdeki malzeyi kullanıcaksınız hem de kısa sürede bakımlı tırnaklara kavuşacaksınız. Patates tırnaklarımı nasıl güçlendiririm sorusunun yanıtını merak edenler için ele alıyorum…

tırnak güçlendirme

tırnak güçlendirme

Tırnaklarım güçsüz olduğu için kırılma süresi çok daha kısa oluyor. Uzun tırnakta ojelerimin çok daha iyi durduğunu düşünüyorum. Ben de tırnaklarımı güçlendirmek için bir sürü kür denedim. Ancak aralarından patates tarifini deneyince aldığım sonucun çok daha faydalı olduğunu gördüm. Eviniz de bulunan 1 adet orta boy patatesi blendırdan geçirin hanımlar. Ardından posasını iyice elinizle sıkarak suyunu çıkarın. Elde ettiğiniz patatesin suyunu bir kaba alın. 1 adet limonun yarısını içine sıkın. Eğer aktardan alabilirsiniz kabak çekirdeği yağından da karışıma 1 tatlı kaşığı koymanızı öneririm. Eğer bulamam diyorsanız patatesin suyu ve limonda deneyebilirsiniz. elde ettiğiniz karışımın içerisine ellerinizi koyun ve yaklaşık olarak 10-15 dakika bekleyin.

Patates kürünü ne kadar zaman diliminde uygulamalıyım sorusunun yanıtı ise haftada en az 2 defa uygulamasınız. Ben haftasonu ve hafta içi bir gün olmak üzere iki kez uyguladım. Bi kaç hafta da bile sonucu farkedeceksiniz. Benim tırnaklarım çok hassas olduğu için sonucu almam üç haftayı geçti. Patates kürünü uyguladıktan sonra tırnaklarınıza mutfakta elinize geçen limonları sürün. Limonun suyunu salataya sıktıktan sonra bile tırnaklarınıza yedirdikten sonra çöpe atın. gece yatmadan önce ellerinize el kremi sürmeyi unutamyın.

Tırnaklarınızı kısa sürede uzatmak isterseniz de buz dolu bi kap içerisinde ellerinizi yaklaşık olarak yarım saat bekletin. Hergün denerseniz tırnaklarınızın kısa sürede uzadığını göreceksiniz. Ben tırnak yeme alışkanlığımı bu sayede yendim. Hepinize bakımlı günler..

@Kadın ne ister özel haberidir, izinsiz kullanılması yasaktır…
Yazar Hakkında

kadın ne ister

Kadınlar için hazırlanan Türkiye'nin en geniş kadın ve güzellik sayfası


Yorumlar


No comments yet! Be the first:

Your Response


Ücretsiz Makale Paylaş agar io oyna agar io pvp silkroad pvp serverler silkroad 110 cap serverler Film Seyret Game of Thrones izle yabancı dizi izle

Çok Okunanlar - Tüm Kategoriler