instagram takipçi hilesi instagram takipçi instagram beğeni hilesi


Kategoriler


Sayfalar

ZEMİN TEMİZLEME OTOMATLARI

Zemin temizleme makineleri, yapmış olduğu yüksek basınç sayesinde düz ve eğimli zeminleri rahatlıkla temizleyebilmekte ve aynı zamanda da cilalayabilmektedir.

Karcher marka zemin temizleme otomatları kullanılacağı alanlara göre çeşitlilik göstermektedir. Alışveriş merkezleri gibi  küçük olan mekanlar için, arkadan itmeli zemin temizleme otomatları tercih edilmektedir. Bu makinelerin tercih sebebi ise hızlı ve pratik olmasıdır. Mekanda insanlar olduğu esnada da rahatlıkla temizlik yapılabilmektedir. 100 m²’lik alanlarda paspaslarla yapılan temizliğe oranla daha az masraflı ve ekonomiktir. Kullanılabilirliği açısından da, hafif, sessiz ve pratiktir. Disk şeklindeki fırçasıyla da en küçük alanları bile temizleyebilmektedir. Bir diğer kullanılır yanı ise, kolay şarj edilebilmesi, yüksek performanslı lityum-iyon pil, döner fırça başı sayesinde kolay temizlemesidir. Ayrıca temizlik sonrası zemini kuruttur ve zeminde kayganlık oluşturup tehlikeye sebep olmaz.

Bir başka Karcher marka zemin temizleme otomatı ise: ayakta binicili tip zemin otomatlarıdır. Yüzey alanları geniş olan mekanlar için oldukça elverişlidir. Makine üzerinde bulunan platform sayesinde, ayakta rahatça ve güvenlikli bir şekilde kullanılan zemin temizleme otomatı, son zamanların tercih edilen makineleri arasındadır.

40 lt’lik tank genişliğine ve 50 cm’lik genişleme alanına sahip bu otomatlar, aynı zamanda yüksek kapasitede manevra kabiliyetine sahiptir ve bir binici makinesi kadar da hızlıdır.

Karcher binicili tip zemin temizleme otomatı ise 1500 m²’den başlayan alan genişliklerinde kullanılır. Dar yapıda olması nedeniyle manevraları kolay ve hızlıdır. Büyük bir makine olmasına rağmen kullanımı elledir ve son derece rahattır. Geniş tanklara sahip oldukları için uzun zaman temizleme özelliğine sahiptir. Çeşitli fırça başlarıyla belirli ölçülerde makinelerle uyumlu olup, kompakt, akülü zemin temizleme otomatlarıdır.  Akülü binicili zemin otomatı 12.000 m²’ye kadar olan alanlarda kolaylıkla kullanılabilir. Ayrıca enerji tasarrufu sağlayan eco!efficiency modu da mevcuttur.

Karcher yetkili servis ve satıcı bilgilerine Tekirdağ ili Çorlu semt veya ilçesinde bulunan bayisinden ya da  internet sayfasından da ulaşabilirsiniz. Karcher Temizlik makineleri ve temizlik hizmetleri ile ilgili merak ettiğiniz her şeyi  Karcher Çorlu internet sayfasından bulabilirsiniz.

Yazar Hakkında

Kenan

senindepon.com Admin


Yorumlar


No comments yet! Be the first:

Your Response


Ücretsiz Makale Paylaş agar io oyna agar io pvp silkroad pvp serverler silkroad 110 cap serverler Film Seyret Game of Thrones izle yabancı dizi izle

Çok Okunanlar - Tüm Kategoriler