instagram takipçi hilesi instagram takipçi instagram beğeni hilesi


Kategoriler


Sayfalar

Yavuz Selim | Kişisel Web Sitesi

Yavuz Selim Şahin Kimdir?

Yavuz Selim Şahin; 23 yaşında, Samsun 19 Mayıs Üniversitesi Bilgisayar Programlama bölümünü birincilikle bitirmiş ve kendini php'ye adamış birisidir. Bu alanda kendini geliştirmek için sürekli uğraşan birisi olarak çevresindeki meraklılarına da elinden gelen yardımı yaparak php'yi kendi özel olarak tasarladığı blog'unda bizzat bildiği konular hakkında paylaşımlar yaparak öğrenirken, öğretmeyi amaçlamıştır. Günümüzde özellikle kişisel blog sitelerinin birbirinden C/P şeklinde kopya içerik aldığına bizzat şahit olup, Yavuz Selim'in bu konuda tamamen kendi samimiyetiyle, kendi içeriğini baştan yazdığı bu blog'ta Blog içeriği olarak Tasarım, Php, Mysql, Csharp, Kontrol Panelleri ve Sunucular hakkında detaylı bilgilerden oluşmaktadır. Gerekli görüldüğü taktirde, blog içerisinde yorumlarınızda belirttiğiniz konu veya kategorilere göre de paylaşım yapılacaktır. Umarım bloğumu faydalı bulur, istek ve düşüncelerinizi yorumlarınızda belirterek benimle paylaşırsınız... Unutmayın ki; "Bilgi paylaştıkça çoğalır" ;)

Blogumun linki : 

http://yavuz-selim.com
Yazar Hakkında

Yavuz Selim ŞAHİN

Bildiği kadarıyla bişeyler paylaşmaya çabalayan. Öyle sıradan birisiyim :) Aslen Sinopluyum ama şuan Bursa'da yaşıyorum yaşım olmuş 23 ben hala :) Neyse böyle işte kısaca tanıtımımı yaptım. Blogumu takipte kalırsanız sevinirim :)


Yorumlar


No comments yet! Be the first:

Your Response


Ücretsiz Makale Paylaş agar io oyna agar io pvp silkroad pvp serverler silkroad 110 cap serverler Film Seyret Game of Thrones izle yabancı dizi izle

Çok Okunanlar - Tüm Kategoriler