instagram takipçi hilesi instagram takipçi instagram beğeni hilesi


Kategoriler


Sayfalar

Agario

Agario oyunu stresinizi azalttığı kadarda yükseltebilir, Yüksek hırsa kapılıp küfür eden oyunculara rastlamak hiçte şaşırtıcı değil. Oyunu kaybeden arkadaş kafasını klavyeye vurarak rahatlamaya çalışırken klavyeyi yedi :D bukadar hırsın sonuçları tabiki kötü sonuç doğurdu. Şimdi 10 liralık klavye ile idare ediyor, yani diyeceğim o ki online oyun oynarken kendinizi buna bukadar kaptırmayın. Nihayetinde bu bir oyun Agario PVP Serverlarda bu tür oyunculara sıkça rastlarsınız aslında oyun gerçekten eğlenceli bir oyun, ama bu tipler yüzünden bu oyundan soğuyan bir çok kişi mevcut. Agario oyunu güzel bir oyun heleki admin oyuna giriş yaptığında ki ortamı görmeniz lazım :)

Düşünün ki sigara yakacaksınız, adamlar sıraya diziliyor, burdaki beklenti oranına dikkat edin. Kimide yetersiz ilgiden ne yapacağını bilemeyip etrafa saldırıyor ben onla ilgileneymişim :) bu fani işleri bırakın diyorum. Amaç kaliteli oyuncu çünkü Agar.io PVP Serverim kaliteden ödün vermiyor, tüm ilgilenen arkadaşları bu güzel oyuna bekliyorum.

http://AgarFace.com
Yazar Hakkında

Nazif ÖZTÜRK

AgarFace Kaliteyi Keşfet.


Yorumlar


No comments yet! Be the first:

Your Response


Ücretsiz Makale Paylaş agar io oyna agar io pvp silkroad pvp serverler silkroad 110 cap serverler Film Seyret Game of Thrones izle yabancı dizi izle

Çok Okunanlar - Tüm Kategoriler