instagram takipçi hilesi instagram takipçi instagram beğeni hilesi


Kategoriler


Sayfalar

Kaç Gün Kaldı

Şimdi sizlere mükemmel ötesi bir siteden bahsetmek istiyoruz. Türkiye'de profesyonel olarak hazırlanmış yeni bir proje.Neden mi? Çünkü artık zamanı ona bırakacaksınız. Aklınıza gelen zaman ile alakalı tüm sorular. Evet hem de hepsi. Mesela en çok gelen sorulardan bazılarını yazalım
İlk olarak okullar ile alakalı ne olabilir. Düşünelim. Bir anda aklımızın köşesine geldi okullar ne zaman kapanacak ya da okullar ne zaman açılacak , okulların açılmasına kaç gün kaldı. İşte tam adresi. Sizlere okulların kapanmasına hafta sonları hariç ve hafta sonları dahil seçenekleri ile mükemmel bir gerisayım seçeneği sunuyor.Okullar öğrencilerin işi bana ne faydası olabilir ki bu sitenin diyenlere devam edelim.
Aklınıza başka bir soru gelsin. Gelsin gelsin de ne gelsin biz ok yaydan çıkmışken devam edelim anlatmaya. Sınavlar. Sınavlar deyince aklınıza gelen ilk sınavları biz sayalım ygs kaç gün kaldı , ygs gerisayım , lys gerisayım , teog kaç gün kaldı , teog ne zaman , kpss kaç gün kaldı , lys kaç gün kaldı  daha sayamadığımız onlarca sınava kalan süre. Bunun içinde ales de var yds de var. Bu konuları burada biraz karışık yazmış olabiliriz ama sakın ha ne baş belli ne ayak diye düşünmeyin. Bu site öyle karman çorman sitelere kesinlikle benzemiyor.
Bir çok siteye girdiğimiz zaman o siteyi yabana atarız ve deriz ki nasıl bir site. Ama bu site kesinlikle sizlerin hizmeti için kurulmuş. O zaman şunu düşünmek lazım insanların hizmetine açılan her site güzeldir. Sizi saçma sapan konularla bekletmeyen reklamları fazla olan bir site kesinlikle değil.
Diğer bir ana başlık ise seçimler. Türkiye'nin gündemine girmeye her zaman aday olan bir konu. Bu seçimler gerçekten ülkenin kaderini belirleyecek seçimlerdir. Genellikle bu seçimlerin zamanlarını bilmeyiz ve internette yazdığımız zaman doğru kaynak bulmak gerçekten çok zor oluyor. Durun şimdi aramayın. Çünkü sayaç ile size kaç gün , kaç yıl , kaç saniye kaldığını bile söylemektedir. Yani konu başlıkları: cumhurbaşkanlığı seçimi ne zaman , genel seçim ne zaman , yerel seçim ne zaman . Bu konudan bahsetmeden geçmeyeceğiz tabi kide çünkü o  gün seçim günü heyecan doruklara çıkmaktadır.
Şimdi gelelim en güzel bayramlara. Bunlar adetlerimizden geleneklerimizden bazıları dinimizin gereği bazıları da ülkemiz için özel bayramlar. Akıllarınıza şöyle sorular gelebilir. Bayrama kaç gün kaldı , ramazan ne zaman , kurban bayramı tatili kaç gün , bayram ne zaman 29 ekim tatili kaç gün , gibi konularda zirveye adım adım bu site ile tırmanabilirsiniz.
Diğer bir konu ise bu konu çok hassas ve duygusal bir konu. Sizi biraz duygulandıralım. Annelerimiz , babalarımız , sevgililerimiz...Anneler günü kaç gün kaldı babalar günü kaç gün kaldı sevgililer günü kaç gün kaldı gibi çok çok hassas konularda entellektüel geri sayım motorları ile size saniye saniye, gün gün hesaplamakta.
Lafı çok uzatıp sizi çok sıkmak istemiyoruz ama bu site hakkında bahsedeceklerimiz bitmiyor. Birde sitede hesaplama bölümü kurulmuş. Bu hesaplama bölümünde gün ile alakalı tüm hesaplamalarınızı yapabilirsiniz. Mesela sevgilimle kaç gün oldu , iki tarih arası gün hesaplama , kaç gün kaldı , yaş hesaplama , yıldönümü gibi hesaplamalarıda profesyonel bir hizmet çerçevesinde yapabilirsiniz.
Yazar Hakkında

ayhan

Sitemiz hakkında en iyi makale


Yorumlar


No comments yet! Be the first:

Your Response


Ücretsiz Makale Paylaş agar io oyna agar io pvp silkroad pvp serverler silkroad 110 cap serverler Film Seyret Game of Thrones izle yabancı dizi izle

Çok Okunanlar - Tüm Kategoriler