instagram takipçi hilesi instagram takipçi instagram beğeni hilesi


Kategoriler


Sayfalar

Açılı Kafa

Açılı Kafa, açılı, yatay veya dikey pozisyonlarda işlenmesi gereken parçaların tek seferde işleme merkezi, üniversal freze ve freze tezgâhlarına montaj edilerek parçanın işlemesini sağlayan makine ekipmanlarıdır. Açılı Kafalar aynı zamanda tezgâha ekstra bir eksen katmış olur. Faydalarına gelirsek eğer, parçanın işlenmesi süresinden tasarruf sağlar, rijit ve hassas bir yüzey elde edilir, verimliği artırır. Açılı Kafalar konusunda Dünya Markası Gerardi, standart ürün gruplarının yanında özel çözümlerde sunmaktadır. Yapı olarak kompakt gövdeye sahiptir. Dişlilerde ve rulmanlarda 1.sınıf kalite dünya markaları kullanılmaktadır. Açılı Kafaların Türkiye de satışını yapan ilk firmalardan birisi olan Yuta Makina aynı zamanda tamir ve teknik destek hizmetlerini de vermektedir. Açılı Kafaları ve hız kafalarını Yuta Makina bugün İstanbul, Bursa, Ankara, Gaziantep, İzmir başta olmak üzere Türkiye’nin birçok ilinde satışını yapmaktadır. Aynı zamanda www.yutateknik.com/portfolio/acili-kafa/ adresinde tüm ürünlere ulaşabilirsiniz. Makina ve metal sektöründe açılı kafa ve hız kafası denince akla ilk gelen firma olma niteliği gösteren Yuta Makina, güçlü mühendis kadrosu ile her tip açılı kafa ve hız kafası ihtiyaçlarınızı karşılayacak çözümler üretmektedir. %90 stok ürün ile hizmet veren Yuta Makina siz değerli müşterini hizmet vermekten onur duyar. . Diğer ürün gruplarımız için www.yutateknik.com adresini ziyaret edebilirsiniz.
Yazar Hakkında

İbrahim

Yuta Makina Açılı kafa,hız kafası,manyetik tabla,tahrikli takım,frezeleme ve tornalama takımları ürünleri satış ve teknik destek hizmeleri vermektedir.


Yorumlar


No comments yet! Be the first:

Your Response


Ücretsiz Makale Paylaş agar io oyna agar io pvp silkroad pvp serverler silkroad 110 cap serverler Film Seyret Game of Thrones izle yabancı dizi izle

Çok Okunanlar - Tüm Kategoriler