instagram takipçi hilesi instagram takipçi instagram beğeni hilesi


Kategoriler


Sayfalar

Ankara Günlük Kiralık Ev 0312 285 6005

Ankara Günlük Kiralık Ev  Ankara’da ev, ofis, Ev ve daireler için günlük ve ya kısa  süreli kiralama hizmeti veren kurumsal bir yapıdır. Güvenilir, müşteri odaklı, ilkeli bir kuruluştur. Firmamız ;konukları için nezih, hijyenik ve beklentilere cevap veren ayrıcalıklar sunar.Türk aile yapısını, değerlerini ve misafir perverliğini  profesyonel kimliğiyle bütünleştirmiştir.
İhtiyacınız olan ,bir evde bulunması gereken her imkanı sunarak rahat, huzur ve konforunuzu garanti ediyoruz . Sağlık ve güven içinde konaklayabilmeniz için hijyen kuraları profesyonel bir ekip ve  kontrol grubu  tarafından düzenlenir. Kendinizi evinizde gibi hissetmeniz için , Evodak ; sizlere en iyi hizmeti sunmaktadır.   Ankara’nın şehir  merkezinde  bulunan dairelerimizin hepsinde  kablosuz internet , full eşya , ayrıcalıklı dekorasyon ,profesyonel temizlik hizmeti vardır .Lüks kiralık daireler  fotoğraflarda görmüş olduğunuz gibidir. Hizmet ofisimizden  7/24 bilgi alabilirsiniz.
Dairelerimiz Ankara’nın merkezinde olup, 24 saat dışardan hizmet alabileceğiniz noktalardadır. Otellere kıyasla kendinizi çok daha özgür ve konfor içinde hissedebileceğiniz ayrıcalıktadır. İstediğiniz yemeği pişirebileceğiniz gibi, isterseniz de sipariş edebilirsiniz. Kendi evinizdeymiş gibi rahat rahat siparişiniz kapınıza gelsin. Tüm dairelerimizde civarda  bulunan, özenle seçilmiş restorantların kataloglarını  bulacaksınız, istediğiniz servisi telefonla arayarak daire kodu ve adresini verdiğinizde gerekli servisi sağlanacaktır.
Günlük kiralık daire ve Evlarda konaklamak her zaman otellerden daha ekonomiktir. Hijyen ve temizliğin en üst seviyede tutulduğu , zevkle dekore edilmiş, son derecede rahat  ve konforla konaklayabileceğiniz  günlük kiralık daire sistemi  sayesinde dar ve sıkıcı otel odalarından kurtulabilir,dileğiniz kadar keyifli ve güvenli vakit geçirebilirsiniz. Günlük ev kiralama sisteminde ödediğiniz ücret kiraladığınız evin kapasitesi ile orantılıdır.Kişi başı ücret alınmaz. Bu da günlük kiralık dairlerin en önemli ayrıcalığıdır. Misafir davet edebilir,evinizde ağırlayabilirsiniz.Unutmayın;evinizdesiniz.Otellerin kısıtlayıcı kuralları vardır.Sizleri ; tek odayla sınırlayan ve kişi başına ücret alan otel  politikalarında kurtarmak için hizmet veriyoruz. Evinizin sıcak,samimi,özgür ortamını sunuyoruz.
Evodak olarak; kurumsal ,güvenilir, müşteri odaklı, bilgiye dayalı, sürekli gelişimi hedefleyen, dairelerinde aranan nitelikleri titizlikle bulunduran, yaratıcı iş yapma anlayışına sahip bir firmadır. Bizler Evodak ;olarak müşterilerimize kaliteli ve avantajlı hizmet sunmayı hedefledik. Ankara’da kısa dönemli konaklama ve günlük daire kiralama  ihtiyacına  farklı  ve  ayrıcalıklıhizmet kalitesiyle cevap vermek  için çalışıyoruz.Yazar Hakkında

Hakan
Ankara Günlük Kiralık Ev  Ankara’da ev,ofis,Ev ve daireler için günlük ve ya kısa  süreli kiralama hizmeti veren kurumsal bir yapıdır.Güvenilir,müşteri odaklı,ilkeli bir kuruluştur.Firmamız ;konukları için nezih,hijyenik ve beklentilere cevap veren ayrıcalıklar sunar.Türk aile yapısını,değerlerini ve misafir perverliğini  profesyonel kimliğiyle bütünleştirmiştir.
İş adamlarının ,firma ziyaretçilerinin, fuar dönemi ve kongre zamanlarında , tedavi amaçlı, vize işlemleri için eğitim, mezuniyet ,askeri yemin  töreni ,gibi özel günlerde bu şehirdeki evinizin anahtarı bize emanet.

Yorumlar


No comments yet! Be the first:

Your Response


Ücretsiz Makale Paylaş agar io oyna agar io pvp silkroad pvp serverler silkroad 110 cap serverler Film Seyret Game of Thrones izle yabancı dizi izle

Çok Okunanlar - Tüm Kategoriler