instagram takipçi hilesi instagram takipçi instagram beğeni hilesi


Kategoriler


Sayfalar

Bacak inceltme hareketleri

Bacak inceltme hareketleri

Hanımlar daha önce de sizler için kol inceltme ve bel inceltme hareketlerini anlatmıştım, bugün de sizlere bacaklarınızı nasıl inceltmeniz gerektiğini ele alacağım. Diğer inceltme hareketleri için tık tık..

Her kadının büyük problemleri arasında bacaklarını sıkılaştırmakta ne yazık ki yer alır. İşte hanımlar sadeceüst bacak değil aynı zaman da alt bacaklarınızı nasıl zayıflatabileceğinizi sizler için ele alıyorum. Ben alt bacaklarımdan değil ancak üst bacaklarımdan yana çok sıkıntılı olduğum için bu hareketlerden son derece memnun kaldım.

Başlangıç olarak bir kaç ısınma hareketi yaptıktan sonra yere dümdüz yattıktan sonra kollarınızla kendinizi kaldırın ve ayaklarınızı yere sıkıca basın, 1. egzersiz hareketi yazan fotoğrafa bakabilirsiniz. Sonrasında kollarınızın üzerinde dururken sağ ayağınızı sağ elinizin yanına doğru çekin. Sonrasında sol bacak oldukça zorlanabilirsiniz alışınca çok daha kolay geliyor.

1. hareket

1. hareket

İkinci hareket olarak yere sırt üstü yatın ellerinizi başınızın altında bağlayın ardından nefes alıp bacaklarınızı ve kafanızı karnınızın ortasında birleştirin. Nefes verirken bacaklarınızı ileriye doğru açarak bacağınızı havada bırakın. Bunu bir beş kere yapmaya çalışın. 2. görsele bakarak hareketi uygulayabilirsiniz.

2. hareket

2. hareket

Üçüncü hareket olarak ise ayakta dik durduktan sonra ayaklarınızı omuz hizasında açın ve sağ ayağınızı kırın aynızamanda da sol ayağınızı hafif kırın ancak yere sıfırlamayın. Sağ ayağınız bükük bir şekilde sol bacağınızın çarprazına atın. Ardından aynı işlemi diğer ayağınız için uygulayın. 3. görsele bakarak hareketi uygulayabilirsiniz.

3. hareket

3. hareket

Son olarak ise daha önce de ele aldığım ve çok faydalı olan ayakta dik dururken kollarınızı gögüs hizanızda uzatın ve yere çömelir pozisyonda oturup kalkın. Basit gözüken ancak oldukça zor bir harekettir. 4. görsele bakarak uygulayabilirsiniz. Hepinize sağlıklı günler..

@Kadın n eister özel haberidir, izinsiz kullanılması yasaktır..
Yazar Hakkında

kadın ne ister

kadineister.com


Yorumlar


No comments yet! Be the first:

Your Response


Ücretsiz Makale Paylaş agar io oyna agar io pvp silkroad pvp serverler silkroad 110 cap serverler Film Seyret Game of Thrones izle yabancı dizi izle

Çok Okunanlar - Tüm Kategoriler