instagram takipçi hilesi instagram takipçi instagram beğeni hilesi


Kategoriler


Sayfalar

Nikah Şekeri Seçimi

185649

Nikah Şekeri Seçimi

Gelin ve damadın yanı sıra iki ailenin de  sabırsızlıkla ve heyecanla beklediği düğün günü yaklaştıkça, streste bir o kadar artıyor. Gelinlik ve damatlık beğenme telaşı, nasıl bir düğün olacağı düşüncesinin ardından başlayan düğün salonu seçimi, davetlilere sunulacak ikramlar ve nikah şekeri seçimleri bu süreçte gelin ve damadın en çok üzerinde durdukları konulardır. Gelin ve damadın nikah şekeri seçimlerinde çiftlerin dikkat etmesi gereken temel konu planlamış oldukları düğünün ne tarz bir düğün olduğudur. Öyle ki düğünün tarzını belirledikten sonra davetiye dahi bu konsepte uygun tercih edilmeli ki davetiyenin tarzı dahi gelen davetliler üzerinde etkilidir. Onları nasıl bir düğünün beklediğini temsil eder.

Geçmiş tecrübelerimizi referans alarak vereceğimiz bir kaç örnek var.

 

3020-04

 

 

Eğer kır düğünü yapmayı düşünüyorsanız, biblolu veya çiçekli nikah şekeri ile içerisinde çiçek görseli barındıran bir davetiye tercih edebilirsiniz. Üzerinde rengarenk çiçek görseli barındıran bir davetiye ile çiçekli bir nikah şekeri kır düğünü konsepti ile uyumlu olacaktır.

 

 

 
FullSizeRender (8)

 

Eğer kapalı bir mekanda düğün yapmayı düşünüyorsanız pek çok şık ürün tercih edilebilir. Örneklendirmek gerekirse bir çerçeveli nikah şekeri veya vosvoslu bir nikah şekeri daha iyi bir tercih olabilir.

Biz ne kadar tavsiyede bulursak bulunalım. Seçimi etkileyen en önemli unsur çiftlerin yaşam tarzları.  Çiftler gösterişten ziyade doğallıktan hoşlanıyorlarsa, sade nikah şekerlerini tercih edebiliyorlar, veya tam tersi bir durumda gösterişli tercihlerde bulunan çiftler gösterişli bir aynalı  veya biblolu nikah şekerlerini tercih edebiliyorlar.

Masalsı Concept tasarım ekibi tarafından tasarlanan nikah şekeri, davetiye, gelin çiçeği, nişan tepsisi ve kına hediyesi gibi ürünlerle sizlere sonsuz seçim imkanı sunuyor. Ürünlerimiz hakkında bilgi ve fiyat almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Yazar Hakkında

Irmak

Irmak İnan

Tasarım Uzmanı

Masalsı Concept


Yorumlar


No comments yet! Be the first:

Your Response


Ücretsiz Makale Paylaş agar io oyna agar io pvp silkroad pvp serverler silkroad 110 cap serverler Film Seyret Game of Thrones izle yabancı dizi izle

Çok Okunanlar - Tüm Kategoriler