instagram takipçi hilesi instagram takipçi instagram beğeni hilesi


Kategoriler


Sayfalar

Efe Güvenlik Kamerası

Mehmet Oluk Tarafından kurulan Efe Elektronik ve Güvenlik Sistemleri; Konya ve çevre illerde elektronik ve konya güvenlik sistemleri ürünlerinin satış, montaj ve satış sonrası destek hizmetlerini yürütmektedir.

Efe Elektronik ve Güvenlik 15 yıldır değişen ve gelişen teknolojiyi sürekli takip ederek, yeni ürün yelpazesini müşterilerine sunarak çok büyük projelerde yer almıştır.

Efe Elektronik ve Güvenlik Konya ve çevre illerde ki büyük projelerin güvenlik tedbirleri konusunda çözüm ortağı olmuş ve özellikle son yıllarda gelişen inşaat sektörü ile birlikte artan konut ve kamu binalarına güvenlik tedbirleri konusunda yüzde yüz çözüm sunmuştur.

Efe Elektronik ve Güvenlik;  Akıllı Ev Sistemleri, Güvenlik Kameraları, Alarm Sistemleri, Kartlı Geçiş Sistemleri, Yüz Tanıma Sistemleri, Parmak İzi Okuma Sistemleri, Yangın Alarm Sistemleri ve Görüntülü Diafon Sistemleri satış, montaj ve satış sonrası destek hizmetlerini yürütmektedir.
Yazar Hakkında

mehmet
 Tuyan Tasarım ve Reklam Ajansın da seo uzmanı olarak çalışıyorum. Özelliklekonya web tasarım konusunda sürekli kendimi geliştirerek daha iyi işler yapmak istiyorum. Yapmış olduğum işler içerisinde; konya otelkonya otellerikamyon kantarıtır kantarıorganik gübretaşlama tezgahlarıskrotbilerkonya düğün salonlarıhavalandırma gibi birçok sektör mevcuttur.

Yorumlar


No comments yet! Be the first:

Your Response


Ücretsiz Makale Paylaş agar io oyna agar io pvp silkroad pvp serverler silkroad 110 cap serverler Film Seyret Game of Thrones izle yabancı dizi izle

Çok Okunanlar - Tüm Kategoriler