instagram takipçi hilesi instagram takipçi instagram beğeni hilesi


Kategoriler


Sayfalar

Youtube Büyümek Artık Zor

Her kese merhabalar arkadaşlar bildiğimiz üzere günümüzde popülerliği bir hayli yüksek olan Youtube son 1 yıl içerisinde izlenme oranı Türkiye Lokasyonun da 100 kat civarı artmaktadır. Bu artış hala devam etmektedir. Şuanda bir çok Tv programları ve kanallar Youtube üzerinde de yayın yapmaktadır. Youtube para kazanma özeliği aktif olduğundan bu yana içerik üretici oldukça arttı ve artmaya devam ediyor. Bunun yanında haliyle rekabet artıyor anlayacağınız üzere bir çok içerik üretici verdiği emeklerin karşılığını alamamaktadır Youtube bulunan Kanalların patlama süreci 2014 tarihinde başladı kanallar bu tarihte emeklerinin karşılığını almaya başladılar.

Şöyle bir durumda söz konusudur Youtube köprüyü geçen yani 20.000 civarı bir kitleye ulaşan her arkadaşımız kanalı hızla büyümektedir. Onun için köprüyü geçene kadar büyük emekler harcamanız gerekecek geçtikten sonra ise artık verdiğiniz emeklerin karşılığını almaya başlayacaksınız. Fakat artık Youtube büyümek eskisi kadar kolay değil imkansız değil fakat oldukça zor.

Farklı olursanız yani değişik içerikler üretirseniz eğer o zaman bu sürecin daha hızlı işlemesi konusunda size fayda sağlıya bilir fakat dediğim gibi rekabet oldukça fazla. Mesela daha önce ilginç bilgiler veya gizemli olaylarla ilgili içerikler yayınladığınızda çabucak büyüme imkanınız vardır. Fakat artık oldukça zorlaştı mesela bunlardan örnek vermek gerekirse ruhi çenet videoları bu arkadaşımız oldukça ilginç videolar yayınlamaktadır. Ve oldukça hızlı büyüdü onun arkasından yani izinden her ilerleyen kişi için büyüme hızı düştü bunlardan bazıları Emin efendi. arkadaşımız ruhi çenet göre daha güzel içerik üretmesine rağmen büyüme hızı oldukça düşük gene de oturmuş bir kanalı olduğu için kendisi şanslı mesela yeni açılan kanallara bakalım Muhammed Alakuş adında bir arkadaşımız ben kendisini ilk attığı videolardan itibaren takip ediyorum oda ilginç bilgiler tarzı videolar yayınlıyor fakat ne yazık ki kanalının büyüme hızı çok ama çok düşük. Dediğim gibi Youtube ilk olmanın avantajları oldukça fazla. Mesela oha diyorum adında bir kanal kendileri 2014 senelerinde bu Youtube işini yapmaya başladı kendileri düzenli olarak haftada 3 tane video atıyorlar. Ve yaklaşık 1 sene içerisinde 1.000.000 milyon abone ulaştılar çok büyük bir başarı gerçekten de tam Youtube tam patlama sürecinde kanal açmaları onların çok şanslı olduğunu göstermekte lakin böyle bir süre zarfında en fazla şimdi kanallar 100.000 ulaşmakta. 
Yazar Hakkında

AsosyeL

AsosyeL :)


Yorumlar


No comments yet! Be the first:

Your Response


Ücretsiz Makale Paylaş agar io oyna agar io pvp silkroad pvp serverler silkroad 110 cap serverler Film Seyret Game of Thrones izle yabancı dizi izle

Çok Okunanlar - Tüm Kategoriler