instagram takipçi hilesi instagram takipçi instagram beğeni hilesi


Kategoriler


Sayfalar

Instagram Yeni Hikayeler Özelliğiyle Neyi Amaçlıyor?

Instagram takipçilerinizle 24 saat içinde kaybolacak fotoğraf ve videolar paylaşmaya yarayan hikayeler özelliği, Instagram’ın en yeni hamlesi olarak bu yazının konusunu oluşturmakta. Instagram Hikayeleri sayesinde takipçilerinizin akışını meşgul etmeden ve profilinizi aynı anda onlarca fotoğraf ve video ile doldurmadan, kendi “hikayenizi” yayınlayacağınız yeni bir mecra ile karşı karşıyayız.

Akışta ve profilde doğrudan yer almayacaksa takipçileriniz hikaye paylaşımlarınızı nasıl görecek? Şöyle ki, takipçileriniz sizden gelen bir “Instagram hikayesi” olduğunu iki şekilde öğrenebilecek. 1.Profil sayfanızdaki fotoğrafınızın etrafında bir kenarlık belirginleşir. Takipçileriniz fotoğrafınıza tıkladığında hikayenizi görmeye başlar. 2.Takipçilerinizin Instagram akışınının üst kısmında profil fotoğrafınız ufak bir simge olarak ve etrafında yine bir kenarlıkla görünür olur ve yine bu simgeye tıklayarak hikeyenize erişilebilir.

Kendi hikayelerimizi daha kolay ve görsel anlamda çekici kılmak için Instagram ayrıca yeni filtreler ve fotoğraf düzenleme araçlarını da görücüye çıkardı.

YAZININ DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ
Yazar Hakkında

Semih

B4Mind Marka Danışmanlığı ve Dijital Pazarlama Hizmetleri


Yorumlar


No comments yet! Be the first:

Your Response


Ücretsiz Makale Paylaş agar io oyna agar io pvp silkroad pvp serverler silkroad 110 cap serverler Film Seyret Game of Thrones izle yabancı dizi izle

Çok Okunanlar - Tüm Kategoriler