instagram takipçi hilesi instagram takipçi instagram beğeni hilesi


Kategoriler


Sayfalar

LED LCD TV PARÇA SATIŞ VE TEKNİK SERVİS HİZMETİ

Günümüzde eski tip tüplü televizyonlar yerini teknolojinin gelişmesi ile birlikte daha şık ve konforlu olan lcd ve plazma tv lere bırakmıştır.Teknolojinin gelişmesi ile küçülen parçaların onarımı yapılma durumu azalarak ve arıza tespit ile parça değişimi yapılmaktadır.Bu gelişim ile birlikte teknik servisler yeni nesil televizyonların parça alım satım hizmetini yapmaktadır.

Düz panel TV içinde birçok devre kartları ve kablo demetleri vardır. Bir LCD veya LED TV bazı parçaların güç kaynakları, mainboard, t-con kartları, kapasitörler, invertörler, kontrol panoları, IR sensörler, sinyal girişleri, ve daha fazlası.

Bir çok markanın parça satış hizmetini veren Hilal Elektronik LCD LED PLAZMA TV tamir hizmeti vermektedir.Beko,  Arçelik, Sony, Altus, Seg, Vestel, Samsung, LG, Panasonic, Phılıps,Toshiba, Profilo, daha birçok markaya servisi hizmeti vermektedir.
Yazar Hakkında

SAMETKİR

HİLAL ELEKTRONİK


Yorumlar


No comments yet! Be the first:

Your Response


Ücretsiz Makale Paylaş agar io oyna agar io pvp silkroad pvp serverler silkroad 110 cap serverler Film Seyret Game of Thrones izle yabancı dizi izle

Çok Okunanlar - Tüm Kategoriler