instagram takipçi hilesi instagram takipçi instagram beğeni hilesi


Kategoriler


Sayfalar

Avukat Sitesi

Responsive (Uyumlu) Tasarım

Günümüz teknolojisi çok hızlı ilerlemektedir. Bu hızlı ilerleme ile kullanıcıların mobil, tablet gibi farklı platformlardan yüksek oranda giriş yapmaları responsive (uyumlu) tasarımların gerekliliğini ortaya koymuştur. Hazırladığımız yazılımlar ortam farketmeksizin tüm çözünürlüklerde rahat bir şekilde kullanılabilmektedir.


Arama Motoru Dostu

Hazırladığımız yazılımlarda site içi düzenlemeler ile arama motorlarının sitelerimizi düzenli bir şekilde okumalarını ve anlamlandırmalarına yardımcı oluruz. Arama motorları; herhangi bir siteyi içeriği ile değerlendirirken kullanıcı deneyimini gözönünde bulundurur ve algoritmasını o deneyimlere paralel olarak oluşturur. Nihayetinde arama motorlarının en büyük amacı da kullanıcıların istediği sonuçları sunmaktır.


Yönetilebilir Alt Yapı

Sunduğumuz yönetim paneli sayesinde sitelerinizi kimseye ihtiyaç duymadan yönetebileceksiniz. Yönetim panelinden tüm içeriği; makale, çalışma kadrosu, örnek kararlar, iletişim formu, kariyer başvuru formu ve hizmet alanlarınızı kontrol edebileceksiniz. Bu sayede kullanacağınız yazılım için her defasında ekstra masraf ödemeyerek uzun süreli verim elde edebileceksiniz.


Kolay Ödeme Sistemi

Kolay ödeme sistemi ile kurumlarınızın sanal pos sistemlerini yazılımlarımıza entegre ederek kolay ödeme imkanları sunmaktayız. Ayrıca Türk Elektronik Para A.Ş gibi hazır kullanılan sistemlerin entegrelerini sağlamaktayız.


Çoklu Dil Seçeneği

Uluslararası çalışan kurumlar için çok dilli siteler hazırlamaktayız. Hazırlanılan siteler tüm dillerde aynı özellikleri, fonksiyonları taşımaktadırlar ve isteğe göre farklı dillere harici özellikler eklenebilmektedir.


Harita Entegrasyonu

Kurumunuzun Google Haritalar' da gösterimini hazırladığımız sitelerde eklemekteyiz. Eğer kurumunuz birden fazla ofise sahipse yönetim panelinden "ofis ekle-çıkar" seçeneği ile haritalarınızı eklemenin yönetimini size bırakmaktayız. Böylece istediğiniz zaman ofislerinizi güncelleyebilir ve düzenleyebilirsiniz.

 

 
Yazar Hakkında

Emrah

 

 


Yorumlar


No comments yet! Be the first:

Your Response


Ücretsiz Makale Paylaş agar io oyna agar io pvp silkroad pvp serverler silkroad 110 cap serverler Film Seyret Game of Thrones izle yabancı dizi izle

Çok Okunanlar - Tüm Kategoriler