instagram takipçi hilesi instagram takipçi instagram beğeni hilesi


Kategoriler


Sayfalar

Desnet Bilişim | El Terminali | Araç Yazıcı Seti | Barkod Yazıcı | Barkod Okuyucu

Dünyanın sınırları birbirine artık çok daha yakın, kara parçaları belki yer değiştirmedi ama ülkeler birbirlerine artık çok daha kısa mesefade. Rekabet artık çok daha fazla ve bu rekabet ortamında başarıya ulaşabilmek için her gün önemini arttıran bir yöntem var : Aynı işi daha kolay, daha etkin ve adres bağımsız yapmak. Yani Mobilite…

Geçmişte, satış noktası tarafından sipariş edilen ürünleri birkaç hafta sonra faturasıyla birlikte götürmek mümkündü, rekabete önce bu süreler kısaldıkça kısaldı, ta ki en son “ertesi gün”e kadar. Ama yetmedi, ürünü sahada dolaştırarak anında sipariş ve anında teslimat keşfedildi. Ancak hala bir eksiklik vardı.

1996-1997 yıllarındaki bu eksikliği keşfeden Gürbüz Ekinci sahadaki araçların sadece birer araç değil aynı zamanda çok yönlü bir mobil ofis olması gerektiği gerçeğinden yola çıkarak mobil teknolojileri, iş dünyasının ihtiyaçlarıyla buluşturan ürünler, çözümler ve hizmetler geliştiren Desnet’i hayata geçirdi.

Öncelikle Mobil Saha Satış uygulamalarıyla başlayan Desnet, Türkiye’nin %100 yerli yazıcısı ilk “Printooth,” %100 Yerli ilk araç yazıcısı “Destech” i geliştirdi, Sıcak Satış ve Soğuk Satış Uygulamalarıyla özellikle gıda sektöründe önemli projelerin geliştiricisi ve uygulayıcısı oldu.

El Terminali konusunda Türkiye’deki en iyi El Terminali markalarının tümünün tüm modellerinin bulunduğu tek adres olma vizyonuyla hareket eden Desnet, böylece doğru projeye doğru ürünü konumlandırabilme becerisine sahip, müşterisine tek bir marka-model sunan değil, müşterisiyle birlikte doğru ürüne karar veren bir çözüm ortağı olmuştur.

Mobil Saha Satış Otomasyonu’ndan sonra 2010 ve sonrasında depo otomasyonu çözümlerinde de ciddi deneyim elde eden Desnet, Türkiye’de ve Dubai gibi bölge ülkelerinde “akıllı” depo otomasyonları kurarak depo, sayım, sevkiyat gibi konularda şirketlerin “kalesini” güçlendirdi.
Yazar Hakkında

Desnet

Türkiye’nin en gelişmiş araç yazıcı seti markası olan Destech, Desnet’in markasıdır.


Yorumlar


No comments yet! Be the first:

Your Response


Ücretsiz Makale Paylaş agar io oyna agar io pvp silkroad pvp serverler silkroad 110 cap serverler Film Seyret Game of Thrones izle yabancı dizi izle

Çok Okunanlar - Tüm Kategoriler