instagram takipçi hilesi instagram takipçi instagram beğeni hilesi


Kategoriler


Sayfalar

1080p Film ve Yabancı Dizi izle

Bu makalemizde artık oyunlardan bahsetmeyeceğim bıkkınlık geldi=)İnternette dolaşırken karşıma çıkan çok yararlı olduğunu düşündüğüm bir siteyi sizlerle paylaşmak istedim.

Bildiginiz gibi zamanımın çoğunu çalışmak zorunda kalıyorum. Hem web sitemin işleri hem günlük hayat derken film izlemeye zaman bulamıyorum. Geçenlerde artık yeter dediğim bir vakit güzel bir film için araştırmaya girdim. Tabi şansım olmadığı için genelde hep filmlerin linki kırık. Sinirlenip hemen bir çok siteden çıktım.Sonunda istediğim gibi sitesiyle ilgilenen adam gibi film izleme keyfi sunan bir siteye denk geldim. Zaten bana yaşattığı güzel deneyimden dolayı bir inceleme yazısı yazmayı kendime borç bildim.:). Benim bu hayatta öğrendiğim ve uyguladığım en önemli şey birisi işini doğru yapıyorsa onu taktir edeceksin. Son çıkan filmler 1 gün içerisinde sitede izlemek mümkün. Sitede gezinmesi çok rahat ve kullanıcı dostu. Yazıyı yazmadan öncede bi övgü mektubu sahibine yolladım hemde sitemde böyle bir yazı yazacam iznin varmı gibilerinden =)

 

Film izlemek için geldiğim siteden akşama kadar çıkamadım. Onca zaman iş yoğunluğundan kaçırdığım filmleri dizilerin hepsini bahsettigin siteden izleyeceğim.

Diger sitelerden farklı olarak birde  üstüne chat bölümü koymuşlar . Hani girenlerin birbirlerine film hakkında görüşlerini aktarması için. Bu fikri sevdim bende kendi siteme ekleyeceğim=) (belki ilk olmam ama iyi olan şeylerin izinden gitmekte önemlidir)=)

 

Teşekkür ederim www.keyiflehdfullizle.com  =)
Yazar Hakkında

ramazan

Site Kurucusu


Yorumlar


No comments yet! Be the first:

Your Response


Ücretsiz Makale Paylaş agar io oyna agar io pvp silkroad pvp serverler silkroad 110 cap serverler Film Seyret Game of Thrones izle yabancı dizi izle

Çok Okunanlar - Tüm Kategoriler