instagram takipçi hilesi instagram takipçi instagram beğeni hilesi


Kategoriler


Sayfalar

GTA Online Motosiklet Eklentisi İndir

Çıkışının 3 yıl sonrasında bile GTA V heyecanı dinmek bilmiyor. Rockstar Games sunduğu özel içeriklerle GTA Online'ı aktif tutmayı, oyuncularıysa sevindirmeyi başarıyor.

2013 yılından beri süren ve Rockstar Games'in ücretsiz DLC'ler ile güncel tutmaya çalıştığı yapıma gelecek son içerik olan Bikers'ın çıkış tarihi belli oldu.

Daha önce GTA IV'ün içeriğinde bulunan motosiklet çetelerini yeni oyuna taşıyan firma, yaptığı açıklamada, oyuncuların geçmişte bu temayı çok sevmiş olduğunu ve bu çeteleri GTA Online'a getireceğini belirtti.

Bikers DLC'si ile birlikte kendi motosiklet firmaları çetemizi kurabileceğiz. 8 kişiye kadar oluşturduğumuz çete için liderlik şansımız bile bulunuyor. Tabi, üyelerden biri kuyumuzu kazmaya çalışmazsa. Çetemizle birlikte yeni açılan görevlere katılabilecek, yarışlar düzenleyecek ve rakip çetelerle çatışabileceğiz.

Bu yeni DLC ile birlikte oyuna, yepyeni silahlar, kostüm seçenekleri, farklı tarzda dövmeler ve hepimize özel olan kulüp binaları da gelecek.

GTA Online Bikes DLC'si 4 Ekim'de PC, PS4 ve Xbox One için gelecek.
Yazar Hakkında

Hasan

GTA


Yorumlar


No comments yet! Be the first:

Your Response


Ücretsiz Makale Paylaş agar io oyna agar io pvp silkroad pvp serverler silkroad 110 cap serverler Film Seyret Game of Thrones izle yabancı dizi izle

Çok Okunanlar - Tüm Kategoriler