instagram takipçi hilesi instagram takipçi instagram beğeni hilesi


Kategoriler


Sayfalar

VESTİYER VE PORMANTO MODELLERİ VE SEÇİMİ

Vestiyer; palto, ayakkabı, gibi eşyaların konulduğu, evin girişinde bulunan bizi ilk karşılayan mobilyadır.  Vestiyer seçiminde dikkat etmemiz gereken noktalar bulunmaktadır

  1. Vestiyeri koyacağınız alanın ölçüsü her yerin ölçüsü farklıdır. Standart ölçülerdeki vestiyer beklentinizi karşılamayabilir.
  2. Küçük dar bir alana vestiyer modeli - portmanto seçeceğiniz zaman küçük ebatlarda bir vestiyer seçmeniz gereklidir ve ayna modelli vestiyer seçmenizi tavsiye ederiz ortamı daha ferah ve geniş gösterecektir.
  3. Açık renkli vestiyer seçmenizi öneririz. Açık renk daha şık duracaktır. Misafirlerinizde olumlu bir etki bulunduracaktır.
  4. Evinizin girişi büyükse boydan boya ve tavava kadar olan portmanto lardan kullanabilirsiniz. Bu durum girişinizin daha zengin bir görünüm kazanmasını sağlar ve girişinizi daha kullanışlı hale getirir. Geniş ebatlardaki vestiyerlerde ayna iç kapakta bulunması daha uygundur. Çünkü vestiyer büyük olacağından dış yüzeyinde ayna bulunmasına gerek yok.
  1. Duvara monte dolap sistemleri tercih edilerek eşyaları muhafaza etme bir diğer yöntemdir. Yerden yukarı depolama üniteleri alandaki hareket kabiliyetini kısıtlayacağından, tavana yakın, monte dolapları tercih etmek işlevsel olacaktır.
  2. Dar alanları düzgün ışıklandırmak ve doğru sanat eserleri ile süslemek, bu alanı hem canlı hem de geniş gösterir. Bunun için basit ve etkili yöntemler kullanabilirsiniz.

 

 

Size bu konuda e https://www.evizzo.com/Vestiyer-Gardrop.html  yi öneririz her zevke ve bütçeye uygun, çeşitli modellerde vestiyerler - portmanto  mevcuttur. Küçük ya da büyük girişli evler için vestiyerler eşyaların saklandığı dolayısıyla dağınıklığın ortadan kalkmasına yardımcı olduğu için tavsiye edilir ve birçok kişi için de kullanışlı bulunan mobilyalardır. Dilerseniz askıların dışarıda bulunduğu vestiyerler ya da dolaplı vestiyerler tercih edebilirsiniz.
Yazar Hakkında

fggsgs

vestiyer, portmanto


Yorumlar


No comments yet! Be the first:

Your Response


Ücretsiz Makale Paylaş agar io oyna agar io pvp silkroad pvp serverler silkroad 110 cap serverler Film Seyret Game of Thrones izle yabancı dizi izle

Çok Okunanlar - Tüm Kategoriler