instagram takipçi hilesi instagram takipçi instagram beğeni hilesi


Kategoriler


Sayfalar

Türkiye Cast Ajansı

2011 Yıllarının Başında Faaliyete geçen Türkiye Cast Ajansım genç ve dinamik kadrosundan ödün vermeden sağlam adımlarla profesyonel anlamda oyuncu ,reklam yüzü , manken ve model ayrıca prodüksiyon hizmetlerini kaliteli ve güvenilir bir şekilde devam ettirmektedir.

Türkiye Cast Ajansım Türk örf ve adetleri ile aile yapısına göstermiş olduğu saygıdan ötürü çalışmalarını aile ortamı güvenliğinde ,saygınlığında ve şeffaflığında devam ettirmektedir.
Son dönemlerde oyunculuk ve mankenlik üzerine olan yoğun ilgi çerçevesinde sadece profesyonel oyuncu ve modeller haricinde çalışmalar sürdürmeyerek , yeni yüzler ve yardımcı oyuncu taleplerini de karşılamak üzere ulusal boyutta kayıt işlemlerini yoğunlaştırmıştır.

Türkiye Cast Ajansım ; mevcut olduğunuz kriterlere uygun olarak hızlandırılmış kamera karşısı oyunculuk eğitimleri veren nadir ajanslardan biridir.

Günümüz dünyasında internet ve sosyal medyanın daha yoğun talepler alması üzerine şubeleşmeyi göz önünde bulundurmaksızın internet ve sosyal medya ağlarını daha yoğun seviyelere yükselten ajansımızın Türkiye Çapında Çeşitli Şehirlerde Bulunan çözüm ortağı Stüdyoları Haricinde kesinlikle herhangi bir şubesi yoktur . Ana merkezimiz Kadıköy‘dedir.Paylaşımlı Çalıştığımız Stüdyolarımız İstanbul Dışından Yapılan Başvurularınız dahilinde Çalışmış Olduğumuz Herhangi Bir Proje için Uygun Görüldüğünüz Takdirde Audition (Tanıtım Videosu) ve Fotoğraflarınızın Hazırlanıp Cast Direktörlerimize Hızlı Bir Şekilde Ulaştırılması İçin Çözüm Ortaklığı Sunmaktadırlar Ayrıca Bu Stüdyolar Türkiye Cast Ajansım Yöneticileri Aracılığıyla Belirlenmiş ve Uygun Görülmüş Stüdyolardır.

Sinema ve televizyon sektöründeki ilk adımlarınızı Türkiye Cast Ajansım rehberliği ile kaliteli , güvenilir ve saygın bir çerçeve içerisinde atabilirsiniz.
Yazar Hakkında

Hasan

Erdal Kıskaç


Yorumlar


No comments yet! Be the first:

Your Response


Ücretsiz Makale Paylaş agar io oyna agar io pvp silkroad pvp serverler silkroad 110 cap serverler Film Seyret Game of Thrones izle yabancı dizi izle

Çok Okunanlar - Tüm Kategoriler