instagram takipçi hilesi instagram takipçi instagram beğeni hilesi


Kategoriler


Sayfalar

3D Yazıcı Komponentleri

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte hayatımızda sadece tek boyutlu kırtasiye evraklarını çıkarttığımız yazıcılardan, artık hayal gücümüzün bütün ürünlerini dökme fırsatları doğmuştur. Hayal edebildiğimiz tüm şekilleri bilgisayar ortamında yazılım programları ile x,y ve z eksen derinlikleri vererek 3 boyutlu hale getirebiliriz. 3D olarak adlandırılan yazıcılar; 3 adet step motor, mekanik aksamlar, mikrodenetleyici barındıran bir kontrol kartı ve yazılım programları yardımıyla düşünebildiğiniz, hayal edebildiğiniz herşeyi 3 boyutlu olarak bu yazıcılardan çıkarmanız mümkün olacaktır. 


Robot yapmak isteyenlere malzeme bulmakta zorluk çekenler ve pahalı gelenlere http://www.robotyap.com/3d-yazici-komponentleri sitesinde uygun robot parçaları satılmaktadır ilgisi olana şimdiden başarılar dilerim.Robot yapmak için güvenilir bir sitedir rahat bir şekilde alışveriş yapabilirisiniz.İsterseniz hazır yapılmış robotlar da bulunmaktadır onlarıda satın alabilirsiniz.
Yazar Hakkında

Recep

http://www.robotyap.com/3d-yazici-komponentleri 

http://www.robotyap.com/


Yorumlar


No comments yet! Be the first:

Your Response


Ücretsiz Makale Paylaş agar io oyna agar io pvp silkroad pvp serverler silkroad 110 cap serverler Film Seyret Game of Thrones izle yabancı dizi izle

Çok Okunanlar - Tüm Kategoriler