instagram takipçi hilesi instagram takipçi instagram beğeni hilesi


Kategoriler


Sayfalar

The Walking Dead VR 360

The Walking Dead VR 360

Youtube üzerinden binlerce 360 derecelik videolar yüklendi.Kısa filmlerden tutun kliplere,maçlara,belgesellere ve yer incelemelerine kadar bir çok videoyu 360 derecelik açıyla izleyebiliyoruz.

Sanal gerçeklik gözlükleri sayesinde 360 derecelik videolarda daha da artış yaşanmakta.Günden güne yeni sanal gerçeklik videoları youtube yüklenmekte.Bizlerinde keşke bu film veya bu dizi olsa da 360 derecelik veya sanal gerçeklik gözlüğü ile izleyebilsek dediğimiz filmler ve diziler bulunmakta.Fakat maalesef ülkemizde şuanlık böyle bir şey bulunmamakta.Fakat çalışmalar başlamıştır.Ülkemizi bırakın dünya’da bile nerdeyse yok denecek kadar az ülkelerde bir kaç çalışma bulunmakta.

Bunlardan birine örnek olarak ta The Walking Dead dizisinin kısa bir videosunu yayınlamışlar.Aşağıdan izleyebilirsiniz.

Haberin tamamını okumak istiyorsanız lütfen siteye gidiniz.

 

360 Sanal Gerceklik

https://www.360sanalgerceklik.com/the-walking-dead-vr-360/
Yazar Hakkında

Baris

360 Sanal Gerçeklik olarak kuruluş amacımız,sanal gerçeklik ile ilgili tüm güncel haberleri sizlere en hızlı ve kaliteli bir biçimde aktarabilmek. Sanal Gerçeklik gözlükleri incelemeleri ve uygulamaları hakkındaki bir çok bilgiyi sitemizden bilgi edinebilirsiniz. Ziyaretiniz için teşekkürler.

 

http://www.360sanalgerceklik.com/


Yorumlar


No comments yet! Be the first:

Your Response


Ücretsiz Makale Paylaş agar io oyna agar io pvp silkroad pvp serverler silkroad 110 cap serverler Film Seyret Game of Thrones izle yabancı dizi izle

Çok Okunanlar - Tüm Kategoriler