instagram takipçi hilesi instagram takipçi instagram beğeni hilesi


Kategoriler


Sayfalar

Popcar Kiralık Araba Bulma Android Uygulaması Hakkında

Popcar Kiralık Araba Bulma Android Uygulaması Hakkında;binlerce kiralık araç arasından marka,model ve fiyat karşılaştıması yaparak,araba kiralamayı çok kolaylaştırıyor,günlük,aylık,filo kiralama seçenekleriyle kiralamak istenilen araç özellikleri  görülüyor,düğün için araba mı,arazi aracı mı,veya klasik araç mı kullanıcının isteklerini karşılayacak firmalar çıkıyor.Bulunulan semt veya kiralamak istenilen bölge yazılarak,çıkan sonuçlardan tercih edilen firmanın üzerine tıklayınca telefon numarası çıkıyor,kullanıcı isterse telefon numarası üzerine de tıklayıp araç kiralama firmasını arayarak kiralama işlemini sonuçlandırabiliyor. Oto kiralama firmasının haritadaki yerini görmek isteniyorsa,harita resmine basılması yeterli oluyor.

   Popcar Kiralık Araba Bulma Android Uygulaması, kiralık araba rent a car hizmeti veren kurumsal işletmeler ve hizmet saglayıcılar için ücretsiz tanıtım imkanı sunuyor.Türkiye ve KKTC en kapsamlı kiralık araç android uygulamasıyla firmalar yerellikten kurtuluyor.Firmalar veya hizmet saglayıcılar uygulamaya üye olduktan sonra araç fiyat bilgilerini hemen girerek,gerektiğinde yeni araç girişi veya iptalini,gerektiğinde ise fiyat bilgilerini güncelliyebiliyorlar.

  Popcar Kiralık Araba Bulma Uygulaması,kiralık araç arayanlar ve kiraya araç verenler mobil ortamamda buluşup işlerini hızlandırıyor.

   Popcar android uygulamasının bütün dünyayı kapsaması dileğiyle.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.yoslabs.popcar
Yazar Hakkında

Mehmet Yurtbeğendi

Ben,Mehmet Yurtbeğendi,ilgi alanım obil uygulamalar üzerine yazılar yazıyorum.


Yorumlar


No comments yet! Be the first:

Your Response


Ücretsiz Makale Paylaş agar io oyna agar io pvp silkroad pvp serverler silkroad 110 cap serverler Film Seyret Game of Thrones izle yabancı dizi izle

Çok Okunanlar - Tüm Kategoriler