instagram takipçi hilesi instagram takipçi instagram beğeni hilesi


Kategoriler


Sayfalar

Kanser Dahil Tüm İlaçlar Ücretsiz Olacak

Patron çıldırdı! Kanser Dahil Tüm İlaçlar İçin Ücretsiz Olacak

Cumhurbaşkanı Erdoğan, açıkladı verdiğini kanser ilacı olsa dahi Ücret alınmaması yönünde Sağlık Bakanı'na emir.


 Cumhurbaşkanı  Erdoğan  İstanbul 'da Katıldığı Bir  hastane açılışında ilaç ların İçin Ücretsiz Olması Ile Ilgili Sağlık bakanı ' talimat verdiğini açıkladı na. Erdoğan, kanser ilacı dahi olsa Ücret alınmaması gerektiğini söylediğini ifade etti.        

ÜCRET ALMAMAMIZ Gerekir

Erdoğan konuşmasında  "Geçen  Başbakan Sağlık Bakanımızla konuştuk ettik disiplini altında. Dedim ki Bakın kesinlikle, kanser dahi, İlaçları nereden gelirse gelsin, bunlardan kesinlikle Ücret almamamız Gerekir. Biz kalkıp denizi aşacağız, gelip derede boğulacağız. Böyle Bir Şey olmaz. İnsan hayatı Bizim Için bu kadar Önemli. Hassas olalım, buralarda işkesme fail safe interrupt fırsat vermeyelim. "  dedi.

"HASTANELERİN KAPISI İNSANLARIMIZA KAPALI Olmayacak"

Erdoğan'ın açıklamlarından satırbaşları:

'Yola çıktığımızda 2003 başında Göreve geldiğimde Şunu konuştum: Bu işin bedeli olmaz. Hastanelerin kapısı insanlarımıza Kapalı Olmayacak. Arzu eden Özel hastaneler olursa onlarla affare yapalım.

Buna Katılan hastaneler oldu, katılmayanlar oldu. Eksikler yok degil. Zaman zaman devletten zaman zaman Özel Sektörden kaynaklanıyor. Bu hastane Harvard ile işbirliği yapıyor. Bezm-i Alem Valide Sultan da Farklı Bir ettik  Amerika'yı n hastanesiyle işbirliği İÇERİSİNDE.

"10 SENEYİ ALIR"

Artık vatandaşlarımız Bir hastaneden Hizmet almak Için Büyük bedeller ödemek, rehin Kalmak Zorunda değiller. Tıp 71 bin gencimiz Var fakültelerinde. Bu Öğrencilerle çok seri açığı kapatmamız lazım. Kaliteye yönelmemiz lazım. Ama bu 10 seneyi alacaktır.

Sağlam'ın girenin hasta cıktıgı ülkeden buralara geldik. Hedef, Şehir hastanesi açmak tamamında, inşaallah, büyükşehrin 30. İstanbul'da iki tane Açılması düşünülüyor. 2019'a Kadar bütün, Şehir hastanelerini açmayı planlıyoruz.

"GEÇEN BAŞBAKANIMIZ SAĞLIK BAKANIMIZLA KONUŞTUK VE"

Geçen Başbakanımız Sağlık Bakanımızla konuştuk ettik. Dedim ki Bakın kesinlikle, kanser dahi, İlaçları nereden gelirse gelsin, bunlardan kesinlikle Ücret almamamız Gerekir. Biz kalkıp denizi aşacağız, gelip derede boğulacağız. Böyle Bir Şey olmaz. hayatı Bizim bu kadar önemli Diğer Için İnsan. Hassas olalım, buralarda işkesme fail safe interrupt fırsat vermeyelim.

14 YILLIK HAYALİM OLAN ŞEHİR HASTANELERİNİN DEVREYE GİRMESİYLE ...

Ülkemizin sağlık turizmi Alanında rakiplerine Göre çok üstün niteliklere Sahip olduguna inaniyorum. Inşallah 14 Yıllık hayalim Olan Şehir hastanelerimizin devreye girmesiyle özellikle bu Konuda çok daha Farklı Bir seviyeye gelecegiz.

Şu anda Şehir hastanelerimizin açılış dönemine de geldik. Yanılmıyorsam önümüzdeki ay Birini açıyoruz hedef Ettik; 30 tamamında inşallah Şehir Hastaneleri açmak büyükşehirin. Bunlardan iki tane de İstanbul nasibini alacak. "

http://www.bahcesehircilingiri.com
Yazar Hakkında

ercan

bahçeşehir çilingir  bahçeşehir anahtarcı  bahçeşehir Kale Kilit bahçeşehir esenkent çilingir  bahçeşehir Ispartakule çilingir  www.bahcesehircilingiri.com


Yorumlar


No comments yet! Be the first:

Your Response


Ücretsiz Makale Paylaş agar io oyna agar io pvp silkroad pvp serverler silkroad 110 cap serverler Film Seyret Game of Thrones izle yabancı dizi izle

Çok Okunanlar - Tüm Kategoriler