instagram takipçi hilesi instagram takipçi instagram beğeni hilesi


Kategoriler


Sayfalar

Morton Nöroma

Ayakta Bazi Bölgeler daha az yük alırken, bazi Bölgeler daha fazla yük taşır. Bu dağılımda meydana gelen Değişiklikler bazi anatomik yapıların Zarar görmesine sebep olur. Bunlardan başlıcası,  #mce_temp_url#Morton NOROMA  adı Verilen hastalıktır. Başparmak çıkıntısı, Yüksek Kavis Morton NOROMA rahatsızlığı görülebilir düz Üzerinde taban hastalarında ettik. AYRICA, topuklu ettik rahatsız ayakkabı Kullanımı da mortonnöroma hastalığını tetikleyebilir. Morton NOROMA belirtilerinden başlıcası, hasta Yürürken Ortaya çıkan ayakkabı çıkarma gereksinimidir. AYRICA parmaklarda uyuşma kramp görülebilir ettik. Ayak Altında rahatsızlık Veya ayakkabı İÇERİSİNDE Bir Şey var hissi de, Morton NOROMA belirtilerindendir. Hasta, Kapalı ayakakabı kullanımında sıkışma hissi yaşar. AYRICA, ayakta bir çeşit elektriklenme Oluşur.

Ayak parmaklarında, onun duygusunu veren pek çok sinir geçmektedir. 3. 4. parmak arasindan Geçen sinir ettik, Baskı Almaya en yatkın bölgedir. Burada Çok fazla Basınç oluşursa, sinir kalınlaşır. Eklendi bunun sonucunda, sinir yanlış Uyarılar Verir ziyaretinde hasta da şikayetler BAŞLAR. Morton NOROMA tanısı koymak adına sıkışma testi testi uygulanir Verilen muldersclik BinderName ettik. AYRICA, Şüpheli durumlarda çekilen kontrastlı MR da tanı koymakta Yardımcı Olabilir. Unutulmaması gereken, fizik muayenenin tanı koymada Esas olduğudur.  
Yazar Hakkında

abdurrahman

Morton nöroması, genellikle ayak parmaklarında oluşan sinir sıkışmasıdır. Morton Nöroma Teşhis ve Tedavi.


Yorumlar


No comments yet! Be the first:

Your Response


Ücretsiz Makale Paylaş agar io oyna agar io pvp silkroad pvp serverler silkroad 110 cap serverler Film Seyret Game of Thrones izle yabancı dizi izle

Çok Okunanlar - Tüm Kategoriler