instagram takipçi hilesi instagram takipçi instagram beğeni hilesi


Kategoriler


Sayfalar

MakinaParkuru İş Makinası Kiralama Deneyimi Değişiyor

Türkiye’de iş makinası sahiplerinin en sık dile getirdikleri sorunların başında, park halinde boşta duran iş makinası ve inşaat ekipmanları için yeni müşterilere ulaşarak ek gelir elde etmek geliyor. İş makinalarının yüzde 95’inin boş durduğu gerçeği ile ortaya çıkan tablo oldukça yüklü bir maliyet üreten bir iş makinası sahipliği durumunu ortaya koyuyor. Makinaparkuru, gün içinde kullanılmayan iş makinalarının ve inşaat ekipmanlarının kiralanmasını sağlayarak iş makinası sahiplerinin maliyetlerini azaltmayı ve gelir elde edecekleri bir ağ oluşturmayı hedefliyor.

Makinaparkuru’nun getirdiği yenilik, oldukça yorucu kağıt işleriyle özdeşleşen geleneksel iş makinası kiralama şirketlerinden farklı olarak, iş makinası sahibi kişi ve kurumların kendi iş makinalarını yalnızca günlük değil saatlik, haftalık ve aylık olarak da kiralamasını sağlaması. İş makinası kiralamak isteyenlerin daha uygun fiyatlı ve daha geniş bir tedarikçi ağı ile karşılaştığı bir platform olmasının yanında, iş makinasını kullanmaya vakit bulamayıp ek gelir yaratmak isteyen iş makinası sahiplerini buluşturmak için harika bir fırsat sunmaktadır.

Paylaşım ekonomisi modeline inanarak, ‘tüm iş makinası ve inşaat ekipmanı sahiplerinin makina ve ekipmanlarını kiraya verebileceği bir uygulama geliştirmek için’ yola çıkan makinaparkuru.com, faaliyete geçtiği 2016 Mayıs ayından bugüne iş makinası ve inşaat ekipmanlarını kiraya vermek isteyenlerle, kiralamak isteyen inşaat firmalarını buluşturarak 200’den fazla kiralamaya ulaştı.
Yazar Hakkında

tarık

“İş makinası kiralamanın kolay yolu!” sloganı ile Mayıs 2016’da kurulan makinaparkuru.com, internette iş makinası ve inşaat ekipmanı kiralayanlar ile inşaat firmalarını buluşturan ve Türkiye’de alanında ilk olan yenilikçi bir platformdur.


Yorumlar


No comments yet! Be the first:

Your Response


Ücretsiz Makale Paylaş agar io oyna agar io pvp silkroad pvp serverler silkroad 110 cap serverler Film Seyret Game of Thrones izle yabancı dizi izle

Çok Okunanlar - Tüm Kategoriler