instagram takipçi hilesi instagram takipçi instagram beğeni hilesi


Kategoriler


Sayfalar

Brunch Plus Kokteyl Organizasyon

Brunch Plus Türkiye'nin her yerinde tercihinize göre alkollü yada alkolsüz menüleri ile kokteyl organizasyon hizmetleri vermektedir. Geniş ve başarılı sunumları, özel davetlerinizde, iş yeri açılışlarında konuklarınıza farklı ve eşsiz bir ambiyans yaran Brunch Plus catering konusunda ülkemizi yurt dışında da başarı ile temsil etmektedir. Uygun fiyatları sayesinde her kesimin yararlanabileceği kokteyl organizasyon servisi ile bu harika lezzetleri deneyebilecekseniz. İstanbul Ataşehir'de merkezi bulunan Brunch Plus bünyesinde onlarca başarılı ve alanlarında uzman personel çalıştırarark en iyi hizmeti vermek için alt yapı çalışmalarına da büyük önem vermektedir.
2008 yılında kurulan firma, "şehirde olup biten herşey bizi ilgilendirir" sloganı ile yola çıkmış ve içerisinde yiyecek ve içecek olan her alanda faaliyetlerini oldukça başarılı bir şekilde sürdürmektedir. Türkiye'de her ne kadar catering hizmetleri çok yaygın olmasa da sağladıkları müşteri memnuniyeti sayesinde bir çok kurumsal firmanın artık ilk tercihi haline gelmektedir.
Yazar Hakkında

hakan

Brunch Plus Satış & Pazarlama


Yorumlar


No comments yet! Be the first:

Your Response


Ücretsiz Makale Paylaş agar io oyna agar io pvp silkroad pvp serverler silkroad 110 cap serverler Film Seyret Game of Thrones izle yabancı dizi izle

Çok Okunanlar - Tüm Kategoriler