instagram takipçi hilesi instagram takipçi instagram beğeni hilesi


Kategoriler


Sayfalar

400cc Motosiklet Sektöründe Bajaj Müjdeyi Verdi

Bajaj’ın bir anda son yıllarda diğer motosiklet firmalarına meydan okuması kimsenin gözünden kaçmamıştır. Yüksek fiyatlardan bıkan ve isyan eden motosiklet severlerin imdadına dünyada son 3 yıldır bajaj yetişti. Dünya üzerinde motosiklet severlerden tam not alan marka kullanıcıları tarafından yüksek cc modeller uzun zamandır beklenmekteydi. 400cc’lik modeli binlerce kişi merakla bekliyordu ilk başta bajaj pulsar 400ns/cs/rs olarak piyasaya sürüleceği düşünülen motor modeli için sürekli isim değişiklikleri oldu ve bajaj dominar 400 adıyla kesin nokta konuldu.

Bajaj Dominar 400

Peki bajaj dominar 400 nasıl bir motor?
Dominar 400 modeli; 373.2cc silindir hacmine sahip, tek silindir, 35 hp gibi özelliklere sahip. Bunun dışında abs fren sistemi, su soğutma sistemi, dijital kilometre ve yakıt göstergesi vb. gibi ek özellikleri de modelin üzerinde gelecek.

Bajaj Dominar 400

Bajaj dominar 400 modeli 2016’nın aralık ayının sonuna doğru Hindistan‘da satışa çıkması 2017’nin mart ayı gibi Türkiye‘de satılması bekleniyor. Henüz tanıtımı yapılsa da 2016’nın 12. ayı itibari ile henüz fabrika modelini satışa çıkarmış değil.
Yazar Hakkında

turbotuning

TURBOTUNİNG

 Türkiye'de 2004 yılından beri faaliyet gösteren , Aydın / Nazilli'de kurulup şuanda 54 ilde aktif ekibi bulunan modifiyeci motosiklet sitesidir.


Yorumlar


No comments yet! Be the first:

Your Response


Ücretsiz Makale Paylaş agar io oyna agar io pvp silkroad pvp serverler silkroad 110 cap serverler Film Seyret Game of Thrones izle yabancı dizi izle

Çok Okunanlar - Tüm Kategoriler