instagram takipçi hilesi instagram takipçi instagram beğeni hilesi


Kategoriler


Sayfalar

Edip yüksel 114 Çetesi

Amerika’da yaşayan sahte peygamber Edip Yüksel Türkiye’de 114 hareketi isimli bir çete kurdu ve bu çete faaliyetlerine hızla devam ediyor. Topladıkları bağışlar muhtemelen Amerika’ya Edip Yüksel’e gönderiliyor.

Pkk lılara yiğit insanlar diyen , Türk devletine terörist diyen , Cumhurbaşkanını ölüm ile tehdit eden , Cumhurbaşkanına ve bir çok değerli insana hakaret eden , hac şehitlerine hayvan diyen bu pislik, Amerika’nın koruması altında olan bu adam muhtemelen Cia ajanı.

Edip Yüksel’in talimatı ile Kuran’da bulunan 2 ayetin şeytan ayetleri olduğuna inanan bu zavallı insanlar bir çete liderine hizmet ettiklerini bilmiyor olabilir ama başları büyük dertte.

Bir çok Cami ye gidip Kuranlarda bulunan tevbe suresinin son iki ayetlerini yırtıyorlar yada kalemle çiziyorlar. Şimdi kurana el uzatanlar yarın Fetö gibi darbe yapmaktan da çekinmezler düşüncesiyle duyarlı müslüman kardeşlerimizin 114 hareketini , Edip yükselin iletişim adreslerini savcılığa şikayet etmelerini talep ediyoruz.

Kaynak : Medyum
Yazar Hakkında

deniz

cia ajanı edip yüksel


Yorumlar


No comments yet! Be the first:

Your Response


Ücretsiz Makale Paylaş agar io oyna agar io pvp silkroad pvp serverler silkroad 110 cap serverler Film Seyret Game of Thrones izle yabancı dizi izle

Çok Okunanlar - Tüm Kategoriler