instagram takipçi hilesi instagram takipçi instagram beğeni hilesi


Kategoriler


Sayfalar

derin ayrimli dedektor

En derin arayan ayrımlı dedektör hakkında sizlerle bir takım bilmeniz gereken bilgiler paylaşacağız. Ayrım ve derinlik konusunda ayrı ayrı birçok dedektör ve dedektör markası öne çıkmaktadır. Bunların hemen hemen hepsi yabancı firamalara ait dedektörlerdir. Ayrım konusundaki başarılarından dolayı genelde yabancı dedektörler tercih sebebidir. Bazı yerli rekabetçi firmaların yorumları hariç bu dedektörlerde olumlu yorumlar okumaktayız.

Sevgili arkadaşlar, dedektör satın almadan önce araştırındız. Araştırma neticesinde size uygun olan dedektörü almaya karar verin. Demir bir (1) TL’yi 8-10 metreden bulunmasının olanaklı olduğunu söyleyen yerli firmalar ne yazık ki güven konusunda sınıfta kalmış firmalardır. Bu pek mümkün olmayan bir şeydir. Çünkü metalin hacmi küçüldükçe dedektörün ona sinyaller gönderip alma gücü azalacaktır. Buna bir de topraktaki mineralleri ve diğer karışık madenleri eklersek iş daha ayrı bir boyut kazanıyor. Bu yüzden böyle vaadler vererek sizi kandırmaya çalışan işgüzar firmalardan uzak durun.

Yüzeysel aramalarınız için yani küçük paralar ve en fazla 1 metredeki büyük madenler için garrett ace serisi dedektörleri veya pimax, golden gibi markaları inceleyebilirsiniz. Derin aramalar için ise (yüzeydeki bazı küçük madenler es geçilebilir) pulse dedektörleri kullanabilirsiniz. Derin aralamalardaki dedektörlerin büyük bir kısmının tek metale duyarlı olduğunu unutmayın. Yani bu tür dedektörler altın, demir, gümüş vs. şeklinde ayrım yapmazlar. Bu yüzden daha derindeki madenleri algılamaları mümkün hale gelir.

Dedektör alışverişi yaparken metal ayrımı sizin için çok önemliyse, derinlik özelliğinin bir kısmından vazgeçmeniz kaçınılmaz ve doğru olandır. Bu yüzden dedektör alırken ayrımı olup olmadığını yabancı satıcı firmalarından öğrenebilirsiniz. Derinlik konusunda başarılı olan dedektörlerin büyük bir kısmının tek metale duyarlı olduğunu unutmayınız. Şimdiden kolay gelsin diyor başarılar diliyoruz… Sonraki yazımız olan “ekranlı dedektörleri” okumayı unutmayın.

Kaynak: http://www.dedektor.gen.tr/dedektorler/derin-arayan-ayrimli-dedektor/
Yazar Hakkında

ilyas

Yazar delinin tekidir.


Yorumlar


No comments yet! Be the first:

Your Response


Ücretsiz Makale Paylaş agar io oyna agar io pvp silkroad pvp serverler silkroad 110 cap serverler Film Seyret Game of Thrones izle yabancı dizi izle

Çok Okunanlar - Tüm Kategoriler