instagram takipçi hilesi instagram takipçi instagram beğeni hilesi


Kategoriler


Sayfalar

Boylerin Türkiye Ekonomisine Katkısı

Boyler üretimi ve satışı yapan firmalar Türkiyenin gelirinin artımında büyük rol oynuyor.

Üretimi bakımından tek serpantinli,çift serpantinli,elektirikli ve epoksi olarak üretilen boylerler toplu yerleşim alanlarının ısıtıma sorununu kökünden çözüyor

Alanında uzman mühendis kadrosyla boyler üretimi ve satışı yapan Ekin Endüstriyel boyler üretimi konusunda inovatif tasarımlarıyla Türkiyenin ekonomisine büyük fayda sağlıyor. Boyler toplu yerleşim alanlarında,oteller,şantiyeler,kışlalar,askeriyeler gibi yerlerin su ısıtma tesisatlarında büyük ölçüde rol oynuyor. 

Boylerlerin krozotif etkilerini azaltmak için yapılan çalışmalarda magnezyum anot çubuğu kullanılarak maksimum hijyenik çözümler üreten EKin Endüstriyel MIT markasıyla 60 ülkeyi hedefleyen pazar ağıyla Des sanayi sitesinde hizmet veriyor.

MIT markası boylerlerin yanı sıra eşanjör,akümasyon tankları gibi ürün gamıyla yenilikçi ve müşteri memnuniyeti ile haraket ederek lider firma konumuna gelidi.
Yazar Hakkında

erdem

Halkla ilişkiler alanında hizmet vermekteyim.


Yorumlar


No comments yet! Be the first:

Your Response


Ücretsiz Makale Paylaş agar io oyna agar io pvp silkroad pvp serverler silkroad 110 cap serverler Film Seyret Game of Thrones izle yabancı dizi izle

Çok Okunanlar - Tüm Kategoriler