instagram takipçi hilesi instagram takipçi instagram beğeni hilesi


Kategoriler


Sayfalar

19 Mucizesi Nedir

19 mucizesi nedir , 19 sitemi nedir

 

Hadisleri , peygamberin sözlerini inkar eden , Reşat halifenin uydurduğu sözde 19 mucizesini tamamlamak için, Kuran dan ayet silen ve hatta bu ayetlere Şeytan ayetleridir diyen Edip Yüksel’in gerçek yüzünü ifşa ediyoruz.

Bursa’ya katılacağı konferans için gitmeden önce birlikte olabileceği bir  Escort bayan arıyor. Ayrıca bir şahsa mesajlarda küfür ve hakaret ediyor.

Hayatın da hiç zina yapmadığını söyleyen , küfür etmediğini söyleyen Edip yüksel görüldüğü üzere açık açık yalan söylüyor.

Mucize uydurmak için Kuran dan ayet atan , Peygamberi ve sözlerini dinimizden çıkarıp , kendi dinini yerine koymaya çalışan , kendi gibi düşünmeyen herkese mal , salak , aptal , cahil , beyinsiz gibi hakaretlerde bulunan , insanları çıplak namaz kılınabileceğine dair ikna etmeye çalışan bu sapık adamın gerçek yüzünü herkese göstermek için bu resimleri paylaşın.
Yazar Hakkında

deniz

19 mucizesi nedir , 19 sitemi nedir


Yorumlar


No comments yet! Be the first:

Your Response


Ücretsiz Makale Paylaş agar io oyna agar io pvp silkroad pvp serverler silkroad 110 cap serverler Film Seyret Game of Thrones izle yabancı dizi izle

Çok Okunanlar - Tüm Kategoriler