instagram takipçi hilesi instagram takipçi instagram beğeni hilesi


Kategoriler


Sayfalar

Şantiye Güvenlik Ağları

şantiye güvenlik ağı yeni yapılan binaların asansör boşlukları, cam korumaları, kazılan çukur etrafını çevrelemeye ve çalışan görevlilerin can güvenliği için yapılan filelerdir. İp kalınlıkları istenilen ebatlara göre örülür ve isteğe göre montaj yapılır. Güvenlik ağı hayat kurtarır. İnşaat Güvenlik Ağları,inşaatlarda düşmeye karşı ölümcül ya da ciddi yaralanmalara yol açabilecek kazaların önüne geçen bir mekanizmadır.Kaset Sistem Güvenlik Ağları sadece düşmeye karşı alınmış bir önlem değil inşaat çalışma alanında üst katlardan düşebilecek inşaat malzemeleri tutarak aşağıda çalışan işçilerin hayatını kurtarır.%100 polipropilenden üretilmiştir. UV'li üretim olup güneş ışınlarına dayanıklıdır. Çalışanları güneş ve olumsuz hava şartlarından korur. İnşaatların dış cephelerine uygulanmaktadır. İnşaat çalışmalarında görüntü kirliliğini önler. Çalışma esnasında inşaat malzemelerinin çevreye zarar vermesini engeller. 
Yazar Hakkında

bayrakci metal

14 yıllık profesyonel iş tecrübemiz ile Çelik Konstrüksiyon alanında faaliyet gösteren Bayrakçı Metal, çelikten üretilen yapı & inşaat sektöründe kullanılmakta olan tüm yapı elemanlarını üretmekte olup; proje ve şantiye ihtiyaçlarına da özel çözümler üretmenin yanı sıra; imalattan montaja kadar ki tüm süreçlerde Çelik Sistemleri ve Uygulama Çözümleri sunmaktadır. Uzun yıllardır sektördeki deneyimleri sayesinde, Türkiye'de ilk defa şantiye ihtiyaçlarına özel olarak ''Moloz Kulesi Sistemi'' ni geliştiren Bayrakçı Metal; fark yaratan çözümler geliştirmeye devam etmektedir. Müşteri ihtiyaçlarına özel çözümler geliştirmenin yanı sıra, sektöre getirdiği yenilikler ile de teknolojiyi verimli kullanmakta ve katma değerli projeler üretmektedir.


Yorumlar


No comments yet! Be the first:

Your Response


Ücretsiz Makale Paylaş agar io oyna agar io pvp silkroad pvp serverler silkroad 110 cap serverler Film Seyret Game of Thrones izle yabancı dizi izle

Çok Okunanlar - Tüm Kategoriler