instagram takipçi hilesi instagram takipçi instagram beğeni hilesi


Kategoriler


Sayfalar

Şantiye Güvenlik Bariyeri

İş Sağlığı ve Güvenliği başta olmak üzere, Kalite ve Çevre Yönetimi Sistemleri konusunda da global çalışma standartlarını prensip edinmiş firmamız, ekibini de bu yetkinlikler ile donatmıştır.Güvenlik Bariyeri çeşitleri, çelikten üretilen bariyerler Standart Ebatlar ile üretilebileceği gibi müşterinin&projenin ihtiyaçlarına özel de üretilebilir. Tekmeliği ve korkuluğu içinde barından tam çözüm. Hafif ve CE sertifikalı. Profilli güvenlik bariyeri tek üründe, üst korkuluk, orta bölüm koruması ve ayak tekmeliğine sahiptir.Ahşap ve inşaat demirinden yapılan korkuluk ve ayak tekmeliklerine göre uzun dönemde daha dayanıklı ve uygun maliyetlidir.Hafif olduğu için yerine montajı, sökmesi ve yeniden kurulması hızlı ve kolaydır. Üzerinde detaylı çalıştığımız güvenlik bariyeri, montaj edileceği yere kolaylıkta taşınabilir. Ahşap bariyerden daha güvenlidir ve çivi gerektirmez. Nakliye veya depolama için dikine bir şekilde kolaylıkla iistiflenebilir. Güvenlik Bariyeri Çeşitleri Çelikten üretilen bariyerler Standart Ebatlar ile üretilebileceği gibi müşterinin&projenin ihtiyaçlarına özel de üretilebilir.
Yazar Hakkında

bayrakci metal

14 yıllık profesyonel iş tecrübemiz ile Çelik Konstrüksiyon alanında faaliyet gösteren Bayrakçı Metal, çelikten üretilen yapı & inşaat sektöründe kullanılmakta olan tüm yapı elemanlarını üretmekte olup; proje ve şantiye ihtiyaçlarına da özel çözümler üretmenin yanı sıra; imalattan montaja kadar ki tüm süreçlerde Çelik Sistemleri ve Uygulama Çözümleri sunmaktadır. Uzun yıllardır sektördeki deneyimleri sayesinde, Türkiye'de ilk defa şantiye ihtiyaçlarına özel olarak ''Moloz Kulesi Sistemi'' ni geliştiren Bayrakçı Metal; fark yaratan çözümler geliştirmeye devam etmektedir. Müşteri ihtiyaçlarına özel çözümler geliştirmenin yanı sıra, sektöre getirdiği yenilikler ile de teknolojiyi verimli kullanmakta ve katma değerli projeler üretmektedir.


Yorumlar


No comments yet! Be the first:

Your Response


Ücretsiz Makale Paylaş agar io oyna agar io pvp silkroad pvp serverler silkroad 110 cap serverler Film Seyret Game of Thrones izle yabancı dizi izle

Çok Okunanlar - Tüm Kategoriler