instagram takipçi hilesi instagram takipçi instagram beğeni hilesi


Kategoriler


Sayfalar

Stud çivisi fiyatları

Stud Çivisi-Kayma Kaması-Stud Çivisi Nedir ?

Stud Çivisi-Kayma kaması kompozit döşemeyi çelik konstrüksiyona bağlayan ve kesme kuvvetini aktaran bir çelik yapı elemandır. Genelde 19 mm stud çivisi kullanılmakla beraber kalınlıkları değişik olabilir. Sistem yükleri altında beton, trapez sac ve çelik konstrüksiyonun beraber çalışabilmesi stud çivisi adı verilen saplama özel alaşımlı kaynak parçaları ile yapılır.

 

Stud çivileri yüksekliği projede belirtilen beton yüksekliğine bağlı olarak değişir. 25-30 mm paspayı bırakılarak Stud çivisi yüksekliği seçilir.100 mm beton için uygun olan stud çivisi yüksekliği 75 mm’dir.

Stud çivisi uygulama sayısı tali kiriş sayısına ve trapez sac formuna göre değişir. Ortalama m2 kullanım 4-6 adettir.

Özel stud çivisi yerine kaynaklanan parça inşaat demiri, cıvata veya başka türlü çözümler kesinlikle stud çivisinin yerini tutmaz. Stud Çivisi Uygulamaları, stud çivisi ve özel stud çivisi kaynak makinası ile yapılmalıdır.

Bayrakçı Metal olarak sizlere stud çivi kaynak makinaları arasında dünyaca bilinen ve kabul gören NELSON markasının en üst modeli Nelweld6000 stud çivi kaynak makinası ile hizmet vermekteyiz. Piyasadaki birçok makine sadece 19 mm çapta kullanmaya uygunken, biz 32 mm’ye kadar sorunsuz bir şekilde uygulama yapabiliyoruz. Aynı makineden çıkan çift tabanca kullanılarak iki kişi ile aynı anda çalışıp çok daha hızlı uygulama yapabilmekteyiz.
Yazar Hakkında

bayrakci metal

14 Yıldan beri Çelik Konstrüksiyon alanında faaliyet gösteren firmamız, çelikten üretilen yapı & inşaat sektöründe kullanılmakta olan tüm yapı elemanlarını üretmekte olup; proje ve şantiye ihtiyaçlarına da özel çözümler üretmekte; imalattan montaja kadar ki tüm süreçlerde Çelik Sistemleri ve Uygulama Çözümleri sunmaktadır. Çözüm ortaklığı yaklaşımı ile fark yaratan Bayrakcı Metal; şantiye bazlı ve ya firmalara uygulama aşamasında iş ortaklığı yaparak, aldığı tüm işleri başarıyla tamamlamış; profesyonel, dürüst, ilkeli ticaret anlayışı ile de siz değerli müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir. Gelişen teknolojiyi yakından takip eden, uzman ve tecrübeli bir ekibe sahip olan Bayrakcı Metal, günceli yakalamak konusundaki başarısının yanı sıra; dâhil olduğu projelerin uygulama süreçlerinde gündeme gelen ihtiyaçlarına da hızla çözüm üretme yetkiliği sayesinde de; Türkiye’nin alt yapısına katkı sağlayan çok büyük projelerin hayata geçme sürecinde aktif olarak görev almış ve bu süreç içerisinde gösterdiği performans sebebi ile de alanında lider konumuna ulaşmayı başarmıştır.


Yorumlar


No comments yet! Be the first:

Your Response


Ücretsiz Makale Paylaş agar io oyna agar io pvp silkroad pvp serverler silkroad 110 cap serverler Film Seyret Game of Thrones izle yabancı dizi izle

Çok Okunanlar - Tüm Kategoriler