instagram takipçi hilesi instagram takipçi instagram beğeni hilesi


Kategoriler


Sayfalar

Evimtrakya.com

Gayrimenkul sektöründe uzun yıllar hizmet veren ve bu alanda uzmanlaşan kurucularımız Trakya için yepyeni bir platform geliştirdi. Trakya'da gayrimenkulcüler tek bir yerde birleşti. Üstelik hiç bilinmeyen gayrimenkul ofislerinin ilanlarını dahi tek tık ile görmek mümkün.

Gayrimenkul satın almak isteyen kullanıcılar en ideal gayrimenkulü evimtrakya.com sayesinde çok daha rahat bulup detaylı inceleyebilecek ve gayrimenkulleri karşılaştırma yapabilecekler. Trakya’da binlerce gayrimenkul ilanı arasından kendine en uygun gayrimenkulü kolayca seçebilecekler. Üstelik gayrimenkul hakkındaki detayları birebir o gayrimenkulün danışmanı ile görüşebilecekler.

Gayrimenkulünü satmak isteyen kullanıcılar ise Trakya’da bulunan 250.000’den fazla insana gayrimenkulünü anında sunmuş olacaklar. Bu sayede çok daha fazla alıcıya ulaşarak kısa zamanda satım işlemini gerçekleştirecekler. Ayrıca bu sürecin kontrolünü uzman gayrimenkul danışmanına bırakarak satış sürecinde zahmet çekmeyecekler.

Evimtrakya.com; Trakya’da yaşayan, gayrimenkulünü satmak isteyen ve gayrimenkul almak isteyen insanları bir araya getirmek amacı ile kurulmuştur. Bu sayede insanların gayrimenkul alanında rahat etmesini, karşılaştırma yaparak ve detaylı inceleyerek en ideal gayrimenkulü seçmesinde yardımcı olmayı hedef edinmiştir. Bununla birlikte blog sayfasından verdiğimiz haberler ile güncel faiz oranlarını, gayrimenkul alanındaki yeni gelişmeleri anında öğrenebilecekler. İsteğe bağlı olarak sisteme mail adresi ile abone olanlar anında bildirim alarak yeni girilen bilgilerden haberdar olabilecekler.

 

http://evimtrakya.com/
Yazar Hakkında

kenan

Öncelikle insan, felsefesi ile koşulsuz müşteri memnuniyetini, profesyonel hizmet anlayışını, güven ve saygı ile müşterisini takım arkadaşı şeklinde görerek şeffaf pazarlama hizmetlerini, ülkemizde gayrimenkul danışmanlığı hizmetlerini uluslararası standartlarda uygulamayı, yenilikçi, girişimci olmayı ve bütün bu hedefleri kullanıcılarımız ile paylaşmayı onur kabul eden ofisler ile çalışmayı ilke edindik.


Yorumlar


No comments yet! Be the first:

Your Response


Ücretsiz Makale Paylaş agar io oyna agar io pvp silkroad pvp serverler silkroad 110 cap serverler Film Seyret Game of Thrones izle yabancı dizi izle

Çok Okunanlar - Tüm Kategoriler