instagram takipçi hilesi instagram takipçi instagram beğeni hilesi


Kategoriler


Sayfalar

Nişan Tepsisi Modelleri

Ömür boyu sürecek bir birlikteliğin temellerinin atıldığı heyecan dolu nişan gününde birbirinden güzel süslemeleri üzerinde barındıran davetlilerin gözlerini kamaştıracak, günün en güzide parçalarını taşıyan nişan tepsisi!

Aynalı Nişan Tepsisi evliliğe giden ilk adımda, çiftlerin birbirine bir ömür ait oluşunu, birbirlerine duydukları aşkı sembolize eden yüzükleri taşırken, eşsiz güzelliğiyle sizin ve davetlilerin gözlerini kamaştıracak en önemli parça olup, size özel tasarımlar sunan Masalsı Concept tasarım ekibi tarafından tasarlanmıştır.

Ömür boyu sürecek birlikteliğin temellerinin atıldığı bu güzel gününde hayal kırıklığı yaşamak istemiyorsanız; Türkiye’nin dört bir yanında binlerce referansı olan, özgün ve göz kamaştırıcı tasarımlarıyla, kaliteli materyallerle üretim yapan, zamanında ve kusursuz teslimat güvencesi veren Masalsı Concept ekbini tercih etmelisiniz.

Sipariş Detayları

Talep halinde nişan tepsisi üzerinde yer alan süslemelerde değişikliklerde bulunabilirsiniz. Nişan tepsimiz özel olarak tasarlanmış olup Gold sersidir. Dilerseniz Silver serimizden de seçim yapabilirsiniz.

Sarı nişan tepsisi hakkında detaylı bilgi almak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. İletişime geçmek için dilerseniz internet sitemizdeki İletişim bölümünü, dilerseniz instagram sayfamızdan bizlerle iletişime geçebilirsiniz. İnstagram sayfamızı ziyaret etmek için lütfen Tıklayınız.

Uyarı: İnternet sitemiz içerisinde yer alan tüm ürünler ve ürünlere ait görseller Masalsı Concept tasarım ekibi tarafından hazırlanmıştır. Ürün görsellerinin ticari amaçla kullanılması kesinlikle yasaktır.
Yazar Hakkında

Irmak

Sema Zorlu


Yorumlar


No comments yet! Be the first:

Your Response


Ücretsiz Makale Paylaş agar io oyna agar io pvp silkroad pvp serverler silkroad 110 cap serverler Film Seyret Game of Thrones izle yabancı dizi izle

Çok Okunanlar - Tüm Kategoriler